Atlikti darbą

Kai mes imamės kokio nors naujo darbo, pirma natūrali motyvacija – eiti labiausiai akivaizdžiu keliu. Norint spręsti įprastus uždavinius, tokio mąstymo visai pakanka. Tačiau jeigu jūs įžengiate į nežinomą teritoriją, geriau žengti žingsnį atgal ir pamatyti visą paveikslą. Paklausykime istorijos.
.
Pas žinomą žonglierių atėjo žmogus. „Aš noriu išmokti žongliruoti kaip jūs“, – tarė jis. Žonglierius davė jam tris kamuoliukus: „Mūsų meistriškumo esmė – permesti tris kamuoliukus. Ateikite, kai išmoksite šį būdą“. Žmogus daug dienų treniravosi, bet nesėkmingai – kamuoliukai krisdavo ant žemės. Nusivylęs jis grįžo pas meistrą: „Man nieko neišeina. Kodėl?“ „Paslaptis yra ne tai, kaip meistriškai gaudyti kamuoliukus, o tai, kaip juos teisingai išmesti, – atsakė žonglierius. – Reikia galvoti, kaip juos mesti, o ne kaip gaudyti. Mokykitės daryti teisingą mostą metimo metu – ir viskas pavyks. Tuomet gaudyti išmoksite savaime“.
.
Kokias išvadas mes galime padaryti? Dažnai mes susitelkiame į pelno gaudymą. Tačiau paaiškėja, kad paslaptis slypi teisingoje pradžioje. Atliekant bet kokį darbą yra tam tikra riba, kurią peržengus viskas išeina tarsi savaime.
Verslui – tai pradinis strateginis sprendimas. Pasirinkta tinkama strategija duoda gerų rezultatų. O pradėti reikia nuo kvalifikacinio pasirengimo. Esama galimybių perimti geriausią verslo, vadybos, projektinę, finansinę, buhalterinę patirtį. Tai yra programa „MBA Start up“ moko strateginio ir konceptualaus mąstymo. To svarbą ir naudą patvirtins programos absolventai. Sėkmės pamatas šioje distancijoje padedamas gerokai anksčiau, nei įsivaizduojame.