Auginant verslą

Kad verslas būtų sustyguotas, reikia būti kompetentingam. Norint valdyti verslo augimą, naudinga pasisemti sėkmingų verslininkų, kurie jau praėjo panašų kelią arba išsprendė panašias problemas, patirties. Reikia įsiklausyti į mintis, kurias išsakė programos „MBA Start Up“ absolventas: „Reikia žinoti viską, kas sukurta vadybos tema geriausiuose pasaulio „minčių fabrikuose“, ir visa tai taikyti organizuojant verslą, bet, žinoma, protingai“.
.
Dera pabrėžti, kad įmonių, kuriose paklausūs šiuolaikiniai vadybos metodai, tampa vis daugiau ir daugiau.
.
Tačiau, žinoma, mūsų ir vakarietiška vadyba gerokai skiriasi. Vakarų ekonomikoje augantis verslas – tai pirmiausia inovacijos, o antra – susiliejimas ir įtraukimas. Lietuvoje dėmesio centre – augimas kartu su rinka ir tuščių nišų įsisavinimas. Bet ir ten, ir čia augančioje kompanijoje svarbiausia vadybininkų problema – žmonės, žmonės ir dar kartą žmonės: kur jų rasti, kaip atrinkti, kaip mokyti, kaip skatinti ir kaip išlaikyti talentingiausius.
.
Adekvatus atsakymas į klausimą – ko ir kaip mokyti – yra programos, kurias siūlo akredituotas Europos mokymo centras su geriausiais Europos universitetais – Tarptautinis menedžmento institutas (www.tmi.lt).
.
Lietuvoje lietuvių kalba prieinamos kvalifikacijos, kurias turi Vakarų darbo elitas: „profesionalus vadybininkas“, „projektinių darbų specialistas, „finansininkas“, „rinkodaros specialistas“, „finansininkas“, „profesionalus buhalteris“.
.
Šios programos skirtos tiems, kuriems patinka organizuoti verslą ir kurie nelaukia „Dievo malonės“, o siekia tapti savo veiklos, kuria užsiima kiekvieną darbo dieną arba nusprendė įgyti naują profesiją, profesionalu.
.
Renkamos naujos studentų grupės. Veikite!