Gebėjimas mokytis – esminis žmogaus įgūdis

Nuolatinis mokymasis nuo gimimo iki mirties ir karjera skirtingose profesinėse srityse – nauja XXI a. darbuotojo realybė.

Štai kodėl.

🔷 75 mln. viso pasaulio žmonių iki 2022 metų neteks darbo dėl išsivysčiusių technologijų ir inovacijų (nuspėjo pasaulio ekonomikos forumas).

🔷 Daugeliui žmonių Lietuvoje gali radikaliai pasikeisti darbo pobūdis ir reikalavimai. Tai rodo, kad faktiškai sumažės darbo vietų.

🔷 Profesionalus gyvenimas anksčiau vyko pagal vienų vėžių scenarijų: „Vienas gyvenimas – vienas išsilavinimas – viena profesija – vienas darbas“. Žmogus mokėsi ilgai ir todėl ėjo pasirinktu keliu, siekė profesinių ir karjeros aukštumų, o paskui išeidavo į pensiją, mūsų realijomis dažniausiai – į sodą arba daržą.

Dabar šiame daugelio metų scenarijuje atsirado naujų išsišakojimų. Gyvenimo trukmė gerokai pailgėjo, o kartu prasiplėtė ir karjeros galimybės.

🔷 Karjera vargu ar gali būti daroma naudojantis vienu startiniu išsilavinimo bagažu ir judėti vienomis profesinėmis vėžiomis.

Naujoje ekonomikoje švietimą reikia suprasti kaip nesibaigiantį. Nepertraukiamas švietimas visą gyvenimą tampa pagrindiniu karjeros varikliu ir profesinių scenarijų pamatu.
„Stabilių“ profesijų – projektinių ir finansinių vadybos specialistų, tarptautinės apskaitos įgūdžių turinčių buhalterių, rinkodaros specialistų, vadovaujančiųjų ir vykdančiųjų direktorių – poreikis išliks visuomet.
Galimybių gauti papildomą, tarptautinius standartus atitinkantį išsilavinimą, studijuoti pagal kvalifikuotą programą arba persikvalifikuoti yra ir Lietuvoje.

26 metus Tarptautinis menedžmento institutas vykdo daugiausia atsakomybės reikalaujančią veiklą – suaugusiųjų mokymą.

Tapkite ir jūs reikalingu profesionalu, kad neišsipildytų futurologo Alvino Toflerio pranašystė: „Neišsilavinę XXI amžiuje bus ne tie, kas moka skaityti ir rašyti, o tie, kas nemoka mokytis, pamiršti, kas mokėta, ir išmokti iš naujo“.

Renkamos naujos studentų grupės. Būkite su mumis.