Investicija į save

Būk informuotas 20
.
🔹 Investicija į save 🔹
.
Manoma, kad šiuolaikinis žmogus privalo mokytis visą gyvenimą. Tai teisingas teiginys – priklausomai nuo to, apie ką mes kalbame. Dažnai šią frazę ištaria baltosios apykaklės, bet patirtis rodo, kad būtent šios kategorijos darbuotojai ir nesimoko. Žinoma, yra žmonių, kurie mokosi. Tačiau jeigu pasivaikščiotume po biurus ir paklaustume, kas iš jų sprendė kokius nors uždavinius, tai mes tokių rasime labai mažai. Proto gebėjimai nereikalingi, atestaciniai pokalbiai (nors kartą per metus) nepraktikuojami. Ir su tokia armija mes eisime į „mūšį“ dėl efektyvumo, rezultatyvumo, vystymosi?
.
Ar prasminga frazė „Išsilavinimas – investicija į save“?
.
Jeigu tai investicija, ką aš gausiu mainais?
.
Savo srities profesionalai paprastai pasitiki savimi, patenkinti, džiaugsmingi ir ilgiau gyvena. O neišprusimas turi atvirkščiąją pusę.
.
🔸 Apie motyvaciją
.
Jeigu žmogus suvokia, kodėl jis mokosi, jokių problemų nėra. Kiekvienas, kuris bandė savo suaugusius tėvus išmokyti naudotis skaipu, žino tai. „Kompiuteris? Ne, ne, aš per daug senas“. Sakote: „O su anūke nori kasdien pakalbėti?“ – „Nagi parodyk, ką reikia paspausti? Štai šiuos tris mygtukus? Puiku, viskas, aš supratau“.
.
Kiekvienas žmogus turi nusibrėžti tikrą tikslą. O paskui sumodeliuoti trajektoriją, kuri atves jį iki šio tikslo.
.
Tarptautinis menedžmento institutas siūlo į praktiką orientuotas reikalingų profesijų kvalifikacinio rengimo programas.
.
Tapti profesionalu ir patvirtinti tai pripažintu diplomu – garbingas tikslas!
.

Kiti mūsų straipsniai