Kas keičia pasaulį

„MBA Start Up“ programos absolventas padovanojo mums puikią metaforą: „Instituto studentai, – pasakė jis, – panašūs į antis, plaukiančias veidrodiniu paviršiumi: iš išorės jie visai ramūs ir atsipalaidavę, tačiau po vandeniu iš visų jėgų iriasi kojytėmis. Ir būtent šis nuo svetimų akių paslėptas darbas suteikia jiems galimybę tvirtai laikytis ant vandens“.
.
Nesuklysime sakydami, kad sėkmingas verslininkas – ta pati antis. Išoriškai jis ramus, tačiau viduje nuolat vyksta darbas: jis nepailsdamas ieško ir apgalvoja naujus sprendimus, analizuoja darbo situacijas. Probleminis metodas, kurį jis įsisavino studijuodamas, yra veiksminga priemonė ne tik vykdant verslą. Jeigu įsižiūrėtume į jo sprendimus, tai ten aiškiai išryškėja vadybinės metodikos, pasiūlytos geriausių pasaulio mokslininkų ir Didžiosios Britanijos specialistų. O jeigu stebėtume juos vieną kitą savaitę, paaiškėtų: naujų idėjų jis semiasi iš visur, iš kur tik įmanoma. Įgyvendinant jas pagrindas yra Vokietijos vadybos ir ekonomikos akademijos (AFW-GE) kursas „Projekto valdymas“, prieinamas Lietuvoje lietuvių kalba. Daugiau nei 90 tūkst. AFW absolventų įdeda savo indėlį į Vokietijos klestėjimą. Kad ir mums taip!
.
Svarbu suvokti, kad ne turtingi ištekliai ir ne naudingi ryšiai nulemia ilgalaikę sėkmę, o pasaulio varomoji jėga yra idėjos, žinios ir, žinoma, specialistai, mokantys jas įgyvendinti.
.
Mums atrodo, kad laikas atėjo tik dabar, kai lietuviškas verslas pasiekė pradinės brandos stadiją, kurioje stiprių raumenų, agresyvios taktikos ir įgimto nuovokumo jau nepakanka, kad būtum sėkmingas rinkoje.
.
Galima daryti išvadą: gerą idėją reikia laiku rasti ir įgyvendinti. O tam reikalingi specialistai, įgiję geriausios Vakarų patirties. Galimybių šios patirties įgyti neišvykstant iš savo šalies yra. Ir greičiausiai tai svarbiausias argumentas, kuris paskatintų studijuoti ir kvalifikuotas žinias patvirtinti prestižiniu diplomu.
Veikite! Renkamos studentų grupės rudens semestrui. Jūsų laukia unikali studijų technologija, suteikianti galimybę suderinti studijas ir darbą.