Kas nori – ieško galimybių

Kiekvienas iš mūsų yra tame socialiniame ir materialiniame lygmenyje, kuriame pats sau leidžia būti, tame lygmenyje, kuriame yra jo sąmonė.
Jeigu žmogus svajoja apie turtą, tai reikia būti pasirengusiam, kad pakeisti teks labai daug: gyvenimo būdą, mąstymą ir t. t.
– Ar įmanoma pasiekti materialinę gerovę dirbant pagal įgytą specialybę?
– Ar tai įmanoma neįgyjant naujų žinių ir įgūdžių?
Kuo daugiau stiprių permainų jūs norite, tuo labiau reikės keistis, kardinaliai keisti gyvenimą. Be išėjimo iš komforto zonos pokyčiai negalimi.
.
Mano svajonė – mašina
Vienas vyras papasakojo, kaip jis stipriai svajoja apie mašiną, jis ilgai ją aprašinėjo ir galiausiai nusprendė: „Šis noras neįgyvendinamas“. Jo paklausė:
– O kiek kainuoja ta mašina, apie kurią jūs svajojate.
Jis pasakė, kad 10 000 eurų.
– Kiek reikia laiko, kad jūs savo darbovietėje uždirbtumėte tokius pinigus?
– 5 metų, atidedant viską, iki cento, įskaitant papildomus uždarbius, – atsakė vyras.
– Reiškia, jūs suprantate, kad norėdamas įgyvendinti savo norą, turite keisti darbą?
– Tai kur rasi tokį darbą, mūsų mieste tai nerealu, – iškart užprotestavo jis.
Jam paminėjo kelias vietas, kuriose mokomas geras uždarbis. Tačiau jis išvardijo gerokai daugiau priežasčių, dėl kurių tai yra neįmanoma. Pradedant „tokio negali būti“ ir baigiant „ką aš, kvailys, kad tuo užsiimčiau?“.
.
Kaip jūs manote, šis žmogus ketina nusipirkti mašiną ar jam pakanka tiesiog pasvajoti ir pasiskųsti gyvenimu? Bet kuris kelias prasideda pirmuoju žingsniu. Tas, kuris nori, ieško galimybių ir pradeda veikti. O kuris nenori, ieško priežasčių.
.
Remiantis pamatiniais gamtos dėsniais, organizmas išgyvena tik tada, kai mokymosi tempas yra greitesnis nei išorinės aplinkos pokyčių tempas. Todėl plačiąja prasme gyvenimas – tai begalinis mokymasis, o nuolatinis tobulėjimas – tai sąlyga gyventi! Pažiūrėkite, kaip natūraliai, lengvai, žaisdami tai daro vaikai. Tobulėjimas ne tik suteikia galimybę žmogui veikti geriau ir greičiau, bet ir suteikia pasitenkinimą, džiaugsmą, laimės pojūtį. Žmogaus pajamų lygis tiesiogiai susijęs su jo asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu. Tarptautinio menedžmento instituto programos tam pasitarnaus. Studijuokite pas geriausius