Nuolaidos iki 15% iki rugpjūčio 15 d. Pasirinkite kursus

Tavo nauja kvalifikacija

Tarptautinio lygio

Buhalteris

profesionalas

Mokymai nuo 10€ už akademinę valandą

Mokymai vyksta pagal akredituotas tarptautines programas naudojant šiuolaikines mokymosi technologijas. Kvakifikaciją patvirtina tarptautiniai dokumentai.

Subscribe to newsletter

Enter your email to receive our newsletter, so you can stay in the loop with our latest promos.

Paskubėkite iki balandžio 8 d. pasinaudoti iki 15% nuolaida!

00
Dienos
00
Valandos
00
minutės
00
Sekundės

Nuolaidos sumuojamos! Vietų kiekis ribotas.

Planuokite savo ateitį kuo ankščiau.

Kodėl verta pasirinkti šiuos kursus?

Mokymai tai svarbiausia investicija!

Šiandienų pasaulis reikalauja nuolatinio tobulėjimo ir įgūdžių plėtros. Ar norėtumėte tapti vertinga grandimi šiame sparčiai kintančiame verslo pasaulyje? Ar jaučiate, kad jums trūksta specialių žinių, kurios galėtų jums atverti duris į naujas karjeros galimybes? Tada mūsų tarptautinio lygio buhalterinės apskaitos programa yra kaip tik tai, ko jums reikia!

Tai išskirtinė kokybė

Mūsų programa yra kuriama ir pritaikyta siekiant užtikrinti aukštą mokymo kokybę. Turime patyrusius dėstytojus ir pažangią mokymo metodiką, kuri leidžia jums efektyviai įsisavinti naujus įgūdžius.

Tai praktinė patirtis

Mūsų programa orientuota į praktinius įgūdžius ir žinias, kurias galite nedelsdami pritaikyti realiame verslo kontekste. Nereikia laukti ilgai, kad pradėtumėte taikyti savo naujus sugebėjimus – jau nuo pat pradžios įgysite vertingų įrankių darbo vietoje.

Tarptautiniai diplomai ir sertifikatai
  1. IAAP išduoda sertifikatus ir diplomus buhalterių ir finansų profesionalams, liudijančius jų kompetenciją ir profesionalumą finansų valdymo, apskaitos ir mokesčių srityse.
  2. IFA suteikia diplomus, patvirtinančius aukštą finansų žinių lygį, įskaitant finansinių ataskaitų analizę ir valdymą, taip padedant savo absolventams tapti pasaulinės finansų ekspertų dalimi.
  3. IAAP sertifikatai yra puikus būdas patvirtinti gebėjimą atlikti tikslų finansinės informacijos analizę ir teikti patikimus buhalterinius paslaugas.
  4. IFA diplomai atspindi mokymosi ir profesionalaus tobulėjimo įrodymą finansų srityje, o tai gali turėti didžiulės vertės darbo rinkoje.

Tokie sertifikatai ir diplomai gali suteikti asmenims pranašumą darbo paieškose ir padėti patikimai atlikti finansų pareigas įvairiose organizacijose.

Karjeros galimybės

Buhalterijos srityje visada yra didelė paklausa, ir mūsų programa gali atverti duris į įdomias ir perspektyvias karjeros galimybes. Nepriklausomai nuo to, ar jūs norite pradėti savo verslą, ar siekiate darbo tarptautinėje įmonėje, turėsite reikiamus įgūdžius ir žinias, kad išsiskirtumėte tarp konkurentų.

Patogus užsiėmimų laikas

Suprantame, kad kiekvienas žmogus turi savo tempą ir užimtumą. Galėsite mokytis patogiu laiku ir vietoje, naudodami modernias mokymo platformas, kurios leis jums sekti pamokas ir gauti reikalingą palaikymą.

Mūsų garantija

Jūsų pasitikėjimas mums svarbiausias. Todėl norime jums suteikti visišką garantiją. Esate naujas mūsų programos dalyvis? Ateikite į pirmą užsiėmimą ir įsitikinkite patys – mūsų kursai yra aukštos kokybės ir atitinka jūsų lūkesčius. Tačiau, jei jūs per pirmąsias tris užsiėmimo dienas nejaučiate, kad tai yra teisingas pasirinkimas, grąžinsime jums visus sumokėtus pinigus be jokių klausimų. Mes tikime savo programos vertėmis ir norime, kad jūs jaustumėtės patenkinti ir pasitikintys, kai jungiatės prie mūsų kursų bendruomenės.

Profesinių ryšių platinimo galimybės

Mūsų programa suteikia jums galimybę susipažinti su profesinės srities ekspertais ir bendrauti su kitais besidominčiais žmonėmis. Taip galėsite kurti vertingas verslo bendruomenės tinklo, kuris ateityje gali būti jums naudingas.

Reikalavimai stojantiesiems

Buhalterinės apskaitos tvarkymo supratimas, pageidautina buhalterio darbo patirtis, aukštasis išsilavinimas nebūtinas. Anglų kalbos žinios – nebūtinos, kursas ir egzaminas lietuvių kalba. Stojant būtina užpildyti registracijos formą, toliau pasirašyti studijų sutartį ir pateikti mokėjimo dokumentų kopijas.

Ar galite įsivaizduoti save kaip savo srities profesionalą, turintį tvirtą žinių pagrindą ir pasitikėjimą savo įgūdžiais? Mūsų buhalterijos kursai suteiks jums tai ir daugiau! Prisijunkite prie mūsų bendruomenės ir pradėkite savo kelionę į sėkmę ir karjeros augimą jau šiandien!

Susipažinkime!

Mūsų dėstytojai

Lina Navickienė

VU magistrė, IAB diplomas.

Įmonės finansų vadovė. Praktikuojanti finansininkė. Tarptautinės buhalterių asociacijos – UK tjutorė (iab.org.uk). Verslo krypties išsilavinimas finansų apskaitos ir analizės srityje. Seminarų-praktikumų rengimas ir vedimas.

Jolita Naujalienė

VU magistrė, diplomai IFA, IFRS for Professionals, IAB.

Praktikuojanti finansininkė. Atestuota vidaus auditorė. Išsilavinimai ekonomikos krypties ir verslo ir vadybos krypties. Konsultavimas finansų apskaitos srityje.

Violeta Alando

VU magistrė, diplomai IAB, IFA.

Praktikuojanti buhalterė-finansininkė,

verslo krypties išsilavinimas finansų apskaitos ir analizės srityje (IAB, IFA-UK). Teminių seminarų rengimas ir vedimas.

Kokie atsiliepimai?

Mūsų partneriai ir klausytojais