+370 618 12 537, info@tmi.lt, Panerių g. 39, Vilnius

Visais laikais

nugalėtojais tampa tie,
kurie lavėja greičiau už kitus.

Kviečiame į mokymus

Akademinis potencialas, kokybiškas dėstymas naudojant šiuolaikines mokymo technologijas (blended) suteikia galimybes pasiūlyti efektyvias finansiniu požiūriu programas ir patvirtinti kvalifikaciją D. Britanijos, Vokietijos ir Lietuvos dokumentais. Mokymai lietuvių kalba neišvykstant iš Lietuvos.

Buhalteris profesionalas - tarptautinio lygio

IAB, IFA Sertifikacija; D. Britanijos valstybinė akreditacija. Kursai skirti buhalteriams, vyr. buhalteriams, finansininkams, auditoriams, mokesčių inspektoriams, ekonomistams.

taikoma valstybinė parama

Finansinės veiklos valdymas

Novatoriškas Didžiosios Britanijos Atvirojo universiteto profesinio parengimo kursas. Efektyvus finansininkų kompetencijos ugdymo kelias.

taikoma valstybinė parama

Projektinio darbo specialistas

Organizacijos prekių, paslaugų, procesų tobulinimas. Programa pripažinta geriausia ne tik Vokietijoje. Studijos kartu atliekant praktika tiems, kas siekia rezultato.

taikoma valstybinė parama

Praktinė rinkodara

Rinkodara – tai menas ir mokslas išsirinkti tikslines rinkas, pritraukti ir išlaikyti klientus, išvystyti klientų bazę sukuriant klientui aukščiausią vertę, platinant apie ją informaciją ir suteikiant ją vartotojui.

valstybinė parama

Programa MBA

MBA (Master of Business Administration) – Aukščiausia verslo kvalifikacija lietuvių/rusų kalbomis. Įženkite į verslo dėsnių ir sėkmės pasaulį, neišvykdami iš savo šalies, drauge su Europos lyderiu – Didžiosios Britanijos Atviruoju universitetu „The Open University“

FinArt - finansų valdymo menas

Šiuolaikinis verslas ne tik priklauso nuo finansinio valdymo kokybės, bet ir yra pastarojo nulemtas. Nepažįstant ekonominių priemonių – veiklos matuoklių, neįmanoma priimti adekvačių sprendimų. Tai gera galimybė suvokti priimant sprendimus

Organizacijų vystymas

Tai edukacinis projektas, skirtas plėtoti atsakingų už organizacijų vystymą vadybininkų profesines kompetencijas. Vedėjas ANDREJUS TESLINOVAS verslininkas, tyrinėtojas, verslo bestselerių apie koncepcinį projektavimą ir ugdomąjį valdymą autorius

Trumpai apie svarbiausią

Visais laikais nugalėtojais tampa tie, kurie lavėja greičiau už kitus.

Mūsų programos

Efektyvaus vystymosi metodika
image_1

Profesionalumas ir projektai

Kvalifikaciją patvirtina Vokietijos švietimo dokumentai.

Kai rinkoje akivaizdžiai yra paklausūs projektų vadybininkai, daugeliui sunku atsakyti į šį klausimą – ką gi tokio veikia profesionalai, kuo jie skiriasi nuo kitų?

mokymai_3

Ar jūsų verslui reikalingos inovacijos?

Mokymai vyksta ne tik nenutraukiant darbo, bet ir gaunant iš jų naudos.

Ar reikia pačiam ir kitiems palaikyti verslumo dvasią? Atsakymas akivaizdus. Tas, kuris nesivysto, – miršta. Kalbant apie visą šalį, tai galbūt ir nebaisu – dėsningai „ariamas“ ekonomikos laukas.

student_2

Šiuolaikiškas raidos kelias

Džiaugiamės, kad mąstote apie mokymąsi.

Vystymasis visuomet yra susijęs su dviem „realybėmis“ — išorinio pasaulio realybe ir vidinio asmenybės pasaulio realybe.

Mokymo kursų privalumai

Lietuvoje tik nežymūs vadybininkų skaičius turi rimtą europinio lygio
verslo krypties išsilavinimą, įgytą „iš pirmų rankų“. Kas gali būti aktualiau?
Praktinės užduotys

11 metų bendradarbiaujame su IAB. Parengta daugiau nei 250 specialistų. Sukaupta patirtis ir įgytas profesionalumas.

Šiuolaikiška mokymo medžiaga

Dėl priklausomybės švietimo konsorciumui MIM LINK nuolat tobulinamas studijų turinys ir procesas.

Patogus mokymų laikas

Studijos, leidžiančios harmoningai suderinti asmeninį ir profesinį gyvenimą, nenutraukiant Jūsų dabartinės veiklos, o praturtinant ją.

Diplomuoti dėstytojai

Reguliariai atliekama apklausa patvirtina klausytojo pasitenkinimą bei gerą studijų kokybės ir kainos santykį.

Sertifikuotos programos

Turininga įvairovė, efektyvi Atvirojo universiteto išsilavinimo technologija sudaro tokias sąlygas, kad būtų patenkinti individo, grupės, organizacijos tobulėjimo poreikiai.

Kursai ir seminarai

Kiekvienas seminaras – tai vientisas turinio ir veiklos prasme renginys. Renginys vyksta taikant aktyvius metodus. Dalykinės situacijos ir vaidmeniniai žaidimai.

Mūsų dėstytojai

Aukštųjų kvalifikfcijų specialistai ir praktikai
team-1

Jurij Sokol

Dr. MBA, Open UK

Organizacijų valdymo srities konsultantas, verslo krypties išsilavinimas vadybos, projektų valdymo, asmenybės ugdymo srityje. Seminarai-praktikumai.

irina_ignaskiene

Irina Ignaškienė

VU magistrė, giplomai OU-UK, IAB-UK.

Praktikuojanti finansininkė. Verslo krypties išsilavinimas finansų apskaitos ir valdymo srityse (IAB, OU). Konsultavimas finansų valdymo apskaitos srityje.

team-3

Andrej Teslinov

Profesorius, technikos mokslų daktaras

Konceptualusis sudėtingų sprendimų projektavimas. Organizacijų vystymo koncepcijų ir strategijų rengimas, jų rengimo technologijų ekspertizė ir daugiau.

violeta_alando_4

Violeta Alando

VU magistrė, dimplomai IAB, IFA.

Praktikuojanti buhalterė-finansininkė, verslo krypties išsilavinimas finansų apskaitos ir analizės srityje (IAB, IFA-UK). Teminių seminarų rengimas ir vedimas.

aleksas_buturlis

Aleksas Buturlis

VGTU magistras, Open UK diplomas.

Statybos įmonės vadovas. Ekonomikos ir vadybos akademijos AFW Vokietija dėstytojas-konsultantas. Organizacijų konsultavimas projektų valdymo srityje. Mokomosios metodinės medžiagos ir teminių seminarų rengimas.

lina_navickiene

Lina Navickienė

VU magistrė, IAB diplomas

Įmonės finansų vadovė. Praktikuojanti finansininkė. Tarptautinės buhalterių asociacijos – UK tjutorė (iab.org.uk). Verslo krypties išsilavinimas finansų apskaitos ir analizės srityje. Seminarų-praktikumų rengimas ir vedimas.

Kokybiškas dėstymas naudojant šiuolaikines mokymo technologijas

Tarptautinis Menedžmento Institutas (TMI) suteikia tarptautines akredituotas kvalifikacijas Lietuvos teritorijoje.

Studentų atsiliepimai

"Kursas „Finansinės veiklos valdymas“ labai kokybiškai ir veiksmingai pateikė darbo su finansiniais duomenimis technologiją, todėl mūsų kompanija galės pakeisti požiūrio kampą į finansus. Kassavaitinis planavimas padės sustiprinti vykdytojų rodiklių kontrolę ir susitelkti į galimybę padidinti kompanijos pelną iki tų tikslų, kuriuos iškėlė direktorius. Dėkoju visai kurso komandai!"

inga_k
Inga Konvoj Finansų direktorė UAB "Litinvest"

"Asmeniškai aš pasirinkau šį kursą, kad įgyčiau finansinės analizės ir planavimo žinių, be to, aš žinojau, kad kursas yra kvalifikacijos „Profesionalus vadybininkas“ sudėtinė dalis. Mokymo priemonių ir užsiėmimų turinys labai vertingas, bet pateiktas tokia forma, kad lengvai įsisavinamas. Radau atsakymus į visus mano klausimus iš finansinio verslo valdymo srities."

aleksandras_b
Aleksas Buturlis Direktorius UAB "AABAF"