Naujo verslo kūrimas

Kad naujas verslas būtų sėkmingas, reikalinga atvirumo ir ieškojimų atmosfera, o štai didelės įmonės paprastai geriau prisitaikiusios brandžiam verslui, kuris funkcionuoja labai efektyviai ir nuspėjamai. Jeigu organizacijos vadovybė randa ir palaiko novatorius, jeigu ji skatina eksperimentuoti ir yra pasirengusi atleisti neišvengiamas tokioje veikloje klaidas, darbuotojai su džiaugsmu priims naujo projekto idėją.
.
Organizacijose, kuriose skatinami konformistai, paaukštinami lojalieji, sunkiai skiriamos lėšos, reikalaujama, kad būtų griežtai laikomasi „partinės linijos“ ir aklai vykdomi nurodymai, projektai nesukelia jokio entuziazmo.
.
Jeigu organizacijos vadovai tiesiogiai dalyvauja vykdant projektą ir kartu gerai supranta verslo subtilybes, šansų pasiekti sėkmę gerokai daugiau, nei tuo atveju, kai vienintelis suinteresuotas projektu asmuo yra generalinis direktorius.
Naujo verslo kūrimas – tai pirmiausia eksperimentas. Naujas verslas itin pažeidžiamas! Kiekviename žingsnyje jo tyko pavojai: tai klientai nerodo suinteresuotumo naujam projektui arba nepasirengę skirti reikiamos sumos, tai nuvylė technologija ir įmonė negali sukurti prekės su pažadėtomis savybėmis, tai atsiranda problemų dėl sandorių ir pasirodė, kad taip ir nepavyko pasiekti tinkamo suderinamumo ir reikiamos kokybės.
.
Apsidrausti nuo visų negandų neįmanoma, bet nesėkmių riziką galima gerokai sumažinti turint parengtus projektinio verslo specialistus. Išmokti pasiekti reikiamo rezultato per užsibrėžtus laiką, išteklius, kokybę, yra esminis pagrindas rengiant specialistus pagal Vokietijos vadybos ir ekonomikos akademijos (AFW) programą „Projekto valdymas“. Programa prieinama ir Lietuvoje, lietuvių kalba. Kvalifikacija patvirtinama Vokietijos diplomu. Kad ir kuo užsiimtumėte gyvenime, pagrindiniai verslo įgūdžiai jums visuomet bus reikalingi. Studijuojant įgyjama kompetencija tenkinti tris reikalavimus:
– tikslas formuluojamas aiškiai ir tiksliai;
– metodika orientuojama į šio tikslo siekimą ir numato operatyvų grįžtamąjį ryšį;
– rezultatai yra išmatuojami.
Šios studijos yra praktinių veiksmų pagrindas.
.
Renkamos studentų grupės. Veikite. Turėti kvalifikaciją – jūsų paklausumas ne tik Lietuvos darbo rinkoje.