Nelaukite gero oro

Šiandien susiklosčiusi verslo situacija reikalauja naujos metodikos. Norint sukurti naujas galimybes būtina remtis veiksmais. Tik rodant aktyvumą galima iki galo suprasti situaciją remiantis informacija ir patirtimi. Be to, rodydami aktyvumą jūs sąveikaujate su aplinkiniais ir įkvepiate juos priimti bendrus sprendimus sprendžiant sudėtingas problemas.
.
Siūlome trumpą sąrašą veiksmų, kurie padės jums pakeisti veiksmų pobūdį pritaikant juos prie naujų sąlygų.
.
1. Pradėkite veikti
.
Pagalvokite apie jūsų organizacijoje esančias galimybes ir apie tai, ką jūs šiuo metu galite dirbti. Pirmasis veiksmas – nustatykite, kokius nedidelius vienas po kito sekančius žingsnius jūs galite žengti šiandien. Šie nedideli žingsniai suteikia jums informacijos, kuria remdamiesi jūs žengiate kitą žingsnį ir atveriate naujas galimybes. Šių veiksmų pagrindą sudaro projektinis metodas. Jo efektyvumui įrodymų nereikia.
.
2. Spręskite sudėtingus uždavinius
.
Bandykite vienu metu atverti naujas galimybes ir kurti geresnę visuomenę.
.
3. Pagalvokite apie tai, kas jūs esate, ir susiekite savo pomėgį su savo darbu. Savęs suvokimas yra tai, kas valdo verslininko veiksmus. Jeigu darbą susiesite su pomėgiais, savivoka, tai susidomėjimas gerokai augs, kaip ir darbo kokybė.
.
Šiuolaikiniame gyvenime būtina išmokti veikti neapibrėžtomis to, kas vyksta, sąlygomis. Todėl neverta laukti „gero oro“. Reikia veikti naudojant žinias, kurių galima įgyti baigiant kvalifikuotas studijas pagal programas: „MBA Start Up“, „Projekto vadyba“, „Projekto rinkodara“, „Buhalteris profesionalas“, „Finansinės veiklos valdymas“ ir kitas. Geriausia Vakarų patirtis rengiant paklausius specialistus prieinama ir Lietuvoje. Studijos vyksta lietuvių kalba. Renkamos studentų grupės.
.
Studijos suteiks galimybę pažvelgti į situaciją iš paukščio skrydžio, pamatyti visą sėkmės paveikslą. Tai padės sąmoningai priimti sprendimus, tapti toliaregiu. Studijos yra patikimas kompasas ieškant atsakymų į klausimus – kas aš, kokia mano aplinka, poreikiai ir tikslai. Veikite ir patirsite pasiekto tikslo džiaugsmą.