Nėra problemų

Kelyje į stabilumą, augantį verslą tenka ne kartą susidurti su sunkumais. Kaip juos įveikti? Į šį klausimą geriausiai atsakys tie, kurie tai jau padarė.
.
„Anksčiau mes turėjome daug einamųjų darbų, bet jų niekaip nesusisteminome. Kai tik mes suskirstėme projekto komandas, tai iškart davė vaisių. Žmonės suprato, kur jų darbo prasmė, kokie jo tikslai ir uždaviniai. Apskritai reikalai pajudėjo. Rezultatų nereikėjo ilgai laukti: per du mėnesius mes grįžome prie iki krizinių rodiklių, o dar po dviejų mėnesių juos padvigubinome. Naujas projekto vadovas greitai užėmė savo vietą kolektyve. Iš čia išplaukia išvada: „kiekvienam svarbu rasti tinkamą vietą“.
.
Programos „Projekto valdymas“ absolventas A. Buturlis
.
Valia, užsispyrimas, smalsus protas – savybės, be kurių neapsieisite dirbdami projektinį darbą. Tačiau yra ir kitų, ne tokių ryškių, bet ne mažiau svarbių savybių. Mokėjimas dirbti komandoje, menas bendrauti, mokėjimas vesti iš paskos – ta pati grupė. To ir mokomasi studijuojant pagal Vokietijos vadybos ir ekonomikos akademijos (AFW) programą. Geriausia projektinių darbų patirtis aukštai vertinama ne tik Vokietijoje. Ji prieinama ir Lietuvoje lietuvių kalba.
.
Kvalifikaciją patvirtina Vokietijos diplomas. Turku (Suomija) universitetas įtraukė šią programą į MBA sudėtį, taip pat ji įtraukta į Lietuvoje lietuvių kalba prieinamą programą „MBA Start up“ (Didžiosios Britanijos atvirasis universitetas + AFW.GE). Mokėjimas rezultatyviai dirbti – esminė savybė, būdinga sėkmingiems žmonėms. Įženkite ir jūs į profesionalų ratą. Renkamos studentų grupės.
Veikite, kad nesustabarėtumėte!