Neveiklumo klaidos

🔹 Neveiklumo klaidos 🔹
.
Pavojingiausios – neveiklumo klaidos, prie kurių reikia priskirti ir nutrÅ«kusį lavinimąsi. Daugelis net neanalizuoja Å¡ios bÅ«senos. Turimi omeny momentai, kai galima buvo pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis: prestižinis darbas, paaukÅ¡tinimas darbe, įėjimas į pagrindinių profesionalų ratą, bet… …pritrÅ«ko žinių, patirties, pasitikėjimo savimi, ir galimybė prarasta.
.
Tai tas pats, kaip ir įnikti į mezgimą būtent tada, kai reikėtų nuo jo atsiplėšti ir pakelti akis.
.
Labai naudinga klausti savęs: „Ar neatėjo laikas pasirūpinti savo ateitimi ir įgyti darbo elitui būdingas kompetencijas?“
.
Naujoje ekonomikoje švietimą reikia suprasti kaip nesibaigiantį. Mokymasis visą gyvenimą tampa pagrindiniu karjeros varikliu ir profesiniu scenarijų pamatu.
„Stabilių“ profesijų – projektų ir finansų vadybos specialistų, tarptautinės apskaitos įgūdžių turinčių buhalterių, rinkodaros specialistų, vadovaujančiųjų ir vykdančiųjų direktorių – poreikis išliks visuomet.
.
Galimybių gauti papildomą, tarptautinius standartus atitinkantį išsilavinimą, studijuoti pagal kvalifikuotą programą arba persikvalifikuoti yra ir Lietuvoje.
28 metus Tarptautinis menedžmento institutas vykdo daugiausia atsakomybės reikalaujančią veiklą – suaugusiųjų mokymą.
.
Tapkite ir jūs reikalingu profesionalu, kad neišsipildytų futurologo Alvino Toflerio pranašystė: „Neišsilavinę XXI amžiuje bus ne tie, kurie moka skaityti ir rašyti, o tie, kurie nemoka mokytis, pamiršti, kas mokėta, ir išmokti iš naujo“.
Veikite. Kelią įveiks einantysis. Renkamos studentų grupės.