Neviešos taisyklės. Ar jos geros?

🔹 Daugelyje organizacijų egzistuoja neviešos taisyklės: bendrovės stengiasi išspausti iš darbuotojų viską, kas tik įmanoma, o paskui neatsigręždamos juda į priekį. Mūsų nuomone, kad dėl to pralošia ir žmonės, ir organizacijos. Ir vieni, ir kiti ne tiek praturtėja, kiek išsenka. Darbuotojai kažkuriuo momentu pasijunta kaip nuvaryti arkliai, ir šis pojūtis metai iš metų tik stiprėja.
.
🔹 Organizacijos turi susitaikyti su tuo, kad žmonės nepageidauja prisiimti daugiau, nei „priklauso“, o kartais ir atvirai išsisukinėti nuo darbo. Todėl tenka nuolat samdyti ir mokyti naujus darbuotojus vietoj išėjusių iš darbo.
.
🔹 Mes matome kitą, atvirą susitarimą, naudingą abiem šalims. Jis toks. Organizacijos investuoja lėšas į savo darbuotojų mokymus, kartu pasirūpindamos jų profesionalumo lygiu, padėdamos jiems kurti jų profesinį gyvenimą, kad jis teiktų pasitenkinimą ir būtų prasmingas. Žmonės savo ruožtu atsiliepia į rūpestį tuo, kad visą savo energiją atiduoda darbui. Ir galiausiai abi šalys nepatiria nuostolių.
.
🔹 Kyla klausimas, kur mokytis ir kaip mokytis? Lietuvoje prieinama geriausia Vakarų šalių suaugusiųjų mokymo patirtis. Dirbantiems žmonėms, turintiems daugybę socialinių įsipareigojimų, reikia ypatingo metodo, suteikiančio galimybę studijuoti neatsitraukus nuo darbo ir suteikiant jam naudos. Šiuolaikinę švietimo technologiją siūlo Tarptautinis menedžmento institutas – tarptautinio švietimo tinklo dalyvis. Studijos padeda geriau suprasti verslo dėsnius ir žmones, kurie valdo verslą. Yra galimybė per tinkamą laiką ir už prieinamas lėšas įgyti vadybininko, finansininko, buhalterio, rinkodaros, projektinių darbų specialisto kvalifikacijas. Labai svarbi yra „MBA Start Up“ programa, ypač tiems, kurie supranta šiuolaikinių verslo valdymo sprendimų svarbą. Ji suteikia galimybę absolventams susipažinti su šiuolaikinėmis pasaulinėmis verslo tendencijomis, siekti sėkmės vykdant verslą ir kurti savo sėkmingą karjerą.