Pas būrėją neikite

🔹 Pas būrėją neikite 🔹
.
Žmonės (mąstantys žmonės) labai dažnai kelia klausimą: „Kas pasikeis artimiausius penkerius–dešimt metų?“ Kartais (retai) sistemiškai mąstantys žmonės kelia klausimą: „O kas nepasikeis per artimiausius penkerius–dešimt metų?“ Visuomet šiuos du klausimus reikia stengtis suprasti. Juk būtent ant šio pagrindo reikia kurti išgyvenimo darbo rinkoje strategiją.
.
Ar bus paklausūs finansininkai, rinkodaros specialistai, vadybininkai, projektinių darbų specialistai? Pas būrėją neikite! Futurologai tvirtina, kad kitos alternatyvos, kaip organizuoti žmones į darbo kolektyvus, nėra. Kitas reikalas, kad iš esmės keisis šio darbo organizavimas
.
Toliau apie poreikius
.
Neverta orientuotis į esančias – technologijas, procesus, nuostatas ir t. t. Visa tai keičiasi taip greitai, kad ir jums teks keistis tokiu pačiu tempu. Yra gamtos dėsnis:
Tmok ≥ Tpok
.
Mokymo tempai turi būti greitesni arba lygūs pokyčių tempams – to negalima užmiršti.
.
Mokymasis – ne diplomo ant sienos klausimas, o galimybė įgyti naujų įgūdžių ir gebėjimų, plėsti bendravimo ratą. Būtent šį turtą nuolat turėsite su savimi.
Ugdymosi krypties pasirinkimo klausimas – tai ne problema. Išmanantieji verslo specializacijas – finansininko, buhalterio, rinkodaros specialisto, projekto darbuotojo – yra materialiai aprūpinti, iš širdies patenkinti gyvenimu ir užtikrinti dėl rytojaus.
.
Kompleksinės programos, kurias siūlo Tarptautinis menedžmento institutas (TMI), padės įsisavinti sisteminį mąstymą ir patekti į gerai apmokamų svarbiausių specialistų ratą.
.
Taigi, TMI siūlo didelį reikalingų specialybių pasirinkimą.
Jūsų ėjimas, sere!
.
Renkamos studentų grupės!