Pasiekėte viską, ko norėjote? Galima pasiekti dar daugiau!

Dabar, kai atėjo tariamosios ramybės laikai, galima paklausti savęs: „Kokia mano gyvenimo strategija? “. Klausimas, kuris turi jums rūpėti, skamba taip: „Kodėl aš čia? Ką aš moku daryti gerai? Koks darbas man geriausiai tinka? “ Pažvelkime į istoriją.
.
Kartą pas išminčių atėjo žmogus ir paklausė:
– Ką aš turiu padaryti, kad irgi tapčiau išmintingas?
– Išeik už durų ir pastovėk ten, – atsakė senolis.
– Kaip tai man padės? – nustebo svečias, tačiau nesiginčijo ir išėjo iš namo. Lauke be perstojo lijo, ir jis iš karto visas permirko. Grįžęs po 10 minučių,
žmogus pasakė:
– Įvykdžiau nurodymą. Kas dabar?
– Ką tu pajutai, mirkdamas lietuje? Ką atradai? – paklausė senolis.
– Ką čia atrasi? Aš visas permirkau! – sušuko svečias. – O jutau tik tai, kad atrodau kaip paskutinis kvailys!
– Tai ir yra didysis atradimas, – ramiai atsakė išminčius. – Pasijutęs kaip kvailys tu žengei į išminties kelią.
.
Iš šios istorijos galima padaryti dvi svarbias išvadas.
.
Pirmoji.
.
Visada reikia būti pasiruošusiam pokyčiams ir, jeigu reikia, neabejojant tapti mokiniu – kaip tas žmogus, kuris nesusimąstydamas išėjo į lietų.
.
Antroji ir galbūt svarbiausia išvada.
.
Bet kokį pokytį reikia pradėti nuo savęs. Pripažinti, kad tu – „kvailys“ sunku, ypač jeigu esi ko nors pasiekęs, bet tą padaryti yra labai svarbu. Versle labiausiai sekasi tam, kuris tai suvokia anksčiau už kitus.
.
Žinoma, kad versle, konkurencinėje kovoje laimi tie, kurie greičiau mokosi. O galimybių mokytis yra. Lietuvoje prieinama geriausių šalių vadybos, rinkodaros, finansų, buhalterinės apskaitos, projektinių darbų patirtis. Tarptautinis menedžmento institutas 22 metus suteikia išsivysčiusių šalių išmintį.
.
Absolventė, baigusi programą „MBA Start Up“ ir įgijusi magistro laipsnį, taip apibūdino rezultatus: „Aš tik dabar suvokiau anksčiau įsigytos „vadybininko“ kvalifikacijos esmę. Nėra nieko nuostabaus, juk čia studijuojama pagal naują, efektyvią švietimo technologiją – mokymasis kartu atliekant praktiką“. Kiekvienas gali tapti išmintingesnis. Įsitikinkite tuo ir jūs.