Pasirengimas spręsti verslo uždavinius

Tradicinis verslo mokymo modelis pagrįstas klaidingu įsivaizdavimu, kad tai – akademinė disciplina, kaip chemija arba geologija. Iš tiesų verslas – tai tokia pati profesija kaip ir medicina arba teisė. Todėl verslo mokyklos – tai profesionalios mokyklos, galų gale jos tokios turi būti. Kaip ir bet kuri profesija, verslas numato žinoti kelis akademinius dalykus. Verslininkas turi išmanyti matematiką, ekonomiką, psichologiją, filosofiją ir sociologiją.
.
Tačiau labai svarbu suprasti, kad mokslas – viena, o profesija – visai kas kita. Todėl mokslo modelį keičia modelis, atsižvelgiantis į konkrečius profesijos reikalavimus. Tai visapusiškai tinka programai „MBA Start up“. Į praktiką orientuota geriausių Europos universitetų programa lietuvių kalba prieinama ir Lietuvoje.
.
Studijos orientuotos į praktiką, susitelkiama į klientų poreikius. Svarbiausias kampas – teorinių ir praktinių žinių derinys. Studijuojant naudojamas interaktyvus metodinis kompleksas, į kurį įeina praktinės situacijos, vaidmenų žaidimai, pristatymai… Aptariant demonstruojama daugiasluoksnė situacijos struktūra, rodomi paslėpti strateginiai, ekonominiai, konkurencingi, žmogiškieji ir politiniai aspektai – visa tai, į ką reikia atsižvelgti rengiant iš tiesų veiksmingus sprendimus. Studentai mokomi, kaip interpretuoti faktus ir priimti sprendimus, kai nepakanka duomenų.
.
Studijuojant atsiskleidžia esminis požiūris į vadybą ne kaip į mokslo discipliną, o kaip į profesiją. Tuo gali įsitikinti kiekvienas.
.
Renkamos studentų grupės. Jūsų laukia geriausia, kas yra Lietuvoje. Veikite. Mokytis tinkamas bet koks amžius!