Pasiruošti ateičiai

Fantastai parašė per daug knygų apie tai, kokia mūsų laukia ateitis. Kažkokių naujovių bijome visuomet, bet bijoti ateities profesijų tikrai neverta. Vadinamosios ateities profesijos – tai permąstymas to, ką jūs jau turite šiandien. Dabar šiame daugiamečiame scenarijuje atsirado naujų išsišakojimų, pripildančių gyvenimą naujais iššūkiais ir nepaprastomis užduotimis. Prie pastarojo priskiriama nenutrūkstamo mokymosi koncepcija.
.
Pati koncepcija atsirado Eduardo Lindemano darbe „Švietimo reikšmė suaugusiesiems“, publikuotame Jungtinėse Amerikos Valstijose 1926 metais. Tačiau įgyvendinama ji tik dabar, mūsų kartos gyvenime. Lifelong learning esmę gerai perteikia Elvino Toflerio citatos: „Neraštingi XXI amžiuje bus ne tie, kurie nemoka skaityti ir rašyti, o tie, kas nemoka mokytis, prarasti gebėjimus ir iš naujo išmokti“.
.
Kaip ir daugelis kitų idėjų žmonijos istorijoje, nenutrūkstamo mokymosi idėja buvo gimimo, nepritarimo ir triukšmo dėl jos stadijų. Šiandien nenutrūkstamas mokymasis – įsisąmoninta šiuolaikinio žmogaus kasdienybė ir kompanijų darbo proceso dalis. Naujoje ekonomikoje išsilavinimas principingai suvokiamas kaip neužbaigtas ir būtent jis tampa daugybės viso gyvenimo scenarijų varomąja jėga. „Stabilios profesijos“ (mažiausiai iki 2030 metų) – mokslininkai, vadybos ir vykdomieji direktoriai, projektinio valdymo, finansų, rinkodaros specialistai.
.
Žengti kartu su laiku leidžia TMI laiku suteikiamas kvalifikacinis rengimas. Kad ir kuo jūs užsiimate, verslo išsilavinimas visuomet jums pasitarnaus. Mokymasis per kūrybą ir smalsumą padeda giliai įsisavinti kompetencijas ir padeda suprasti verslo pasaulį ir jo žmones.
.
Siūlome fundamentalų išsilavinimą su praktiniais įgūdžiais jūsų gebėjimams ugdyti ir įgyvendinti. Profesionalais ne gimstama, o tampama.
Renkamos naujos mokymo grupės…