Pirmyn įgyti žinių

🔹 Pirmyn įgyti žinių 🔹
.
Daugelis mąsto klaidingai, nes jie painioja sąvokas „informacija“ ir „žinojimas“. Ši pozicija nėra nauja. Dėstytojai visuomet kovojo su studentų bandymais viena pateikti kaip kita. Kur skirtumas tarp informacijos ir žinojimo? Informacija – tai vienmatis ir ribotas pranešimas: dokumentas, vaizdas, kalba, genomas, receptas… Ją galima „supakuoti“ ir akimirksniu išsiųsti kam nori ir kur nori. Geriausia informacinė mašina – paieškos sistema Google. Ji suteikia galimybę greitai rasti bet kokią informaciją.
.
Žinios – tai informacijos įsisavinimo ir apibendrinimo per patirtį rezultatas. Žinios tampa organizacijos garbe. Būtent dėl jų kompanijos gali kurti naujas prekes ir paslaugas, būti efektyviomis, konkurencingomis, sėkmingomis. Informacijos gavimo ir skleidimo kaina gerokai sumažėjo, sąnaudos, susijusios su žinojimu, beveik nepakito. Taip yra dėl to, kad jokios informacinės technologijos nepagreitins žinių gavimo proceso.
.
Manau, kad mažai kas sutiks dirbti, kai vadovauja net ir labiausiai informuotas vadovas, kuris neturi žinių ir praktikos. Į praktiką orientuotu mokymu pagrįstos visos Tarptautinio menedžmento instituto siūlomos programos. Tai suteikia galimybę per optimalų laiką ir už prieinamą kainą įgyti paklausią vadybininko, finansininko, buhalterio, rinkodaros specialisto, projektinių darbų specialisto profesiją. Tam, kad mes perduotume, o jūs įsisavintumėte žinias, reikia laiko, bet tai vykdoma efektyviai tik naudojant geriausią švietimo technologiją.
.
Kol organizacijos ir kitos institucijos nesupras, kad klestėjimo raktas – tai žinios, o ne informacija, daugelis gyventojų taip ir gyvens visuotinių procesų pakraštyje.