Priežastis veikti

🔹 Priežastis veikti 🔹
.
Įmonės efektyvumas priklauso nuo daugelio faktorių ir joje užimtų žmonių kompetencija – vienas iš esminių. Darbo našumą galima valdyti, todėl vadybinis mokslas seniai jau sudėliojo visus metodus ant lentynėlių ir kruopščiai išaiškino, ką daryti, kad žmonės dirbtų efektyviai. Priemonių paletė didelė – nuo teisingo planavimo ir tikslingumo (su kruopščia tolesne kontrole) iki protingos motyvacijos visais galimais būdais.
.
Deja, daugelis lietuvių vadybininkų blogai žino vadybos teoriją. Labai mažai tarp jų tokių, kurie įgiję aukščiausią kvalifikacinį laipsnį MBA (Master Business Administration). Kas jiems belieka daryti – naudoti komandinius-isteriškus metodus. Jie įsitikinę, kad aprėkti žmogų, pagrasinti ir įskiepyti nepasitikėjimo jausmą – tai ir reiškia motyvuoti žmones. Tačiau visa tai darbuotojams sukelia neurozes ir sumažina darbingumą.
.
Tikimės, kad blaivus protas nugalės, žmonės permąstys, koks jų požiūris į efektyvumo didinimo metodus, ir prisivers įsisavinti geriausią pasaulio vadybos patirtį, taip pat ir Vokietijos ekonomikos ir vadybos akademijos programas „MBA Start Up“, „Projekto vadyba“, Didžiosios Britanijos finansų analitikos instituto (IFA, IAB) programas „Profesionalus buhalteris“, „Finansininkas“.
.
Beje, reikia atminti: inovacijos vadybos srityje savo efektyvumu yra pranašesnės už kitų rūšių inovacijas. Veikite. Įgykite paklausias kvalifikacijas, tuomet pasitikėsite savimi, būsite gerbiamas kitų ir susikursite sau gerovę.