Projektų valdymas. Jūsų pakilimas

Egzistuoja pagrindiniai A, B, C, D parametrai, kurie svarbūs bet kuriai organizacijai. Jiems priskiriami:

A – ekonominė sėkmė;

B – kompanijos kūrybinis potencialas;

C – darbuotojų gerovė;

D – nauda, kurią jūsų organizacija suteikia klientams.

Pagal tradiciją, įmonės sėkmė priskiriama herojams, o jos nesėkmės – sukčiams ir niekšams. Toks požiūris pagrįstas hierarchiniu mąstymo būdu. Laimei, šis mąstymo būdas lėtai, bet keičiasi, ir vis daugiau darbuotojų klausia, kiek jie patys kalti dėl to, kad įmonė netobulėja, sulėtino vystymosi tempus.

Įmonei reikia darbuotojų, kurie gali prisidėti prie įmonės vystymosi, išugdę savyje gebėjimą rasti ir įgyvendinti tinkamus projektus.

 

Tapimas profesionalais

„Žmogus, kuris žino „kaip“, visuomet ras darbą, o žmogus, kuris žino „kodėl“, bus jo viršininkas“ (Diana Reivič)

Būtent šie „kaip“ ir „kodėl“ įsisavinami kvalifikuoto pasiruošimo metu studijuojant Vokietijos AFW programą „Projekto valdymas“. Studijos vyksta ir lietuvių kalba neišvykstant iš savo šalies. Išskirtinė programos savybė yra ne tik atestacija (Vokietijos diplomas), bet ir mokymasis, tiksliau išmokymas.

Išmokymas – tai teorijos ir praktikos junginys. Studijų metu klausytojai mokosi projektinių darbų ir vykdo kelis projektus, praeidami visas gyvybinio ciklo stadijas. Profesionalumui įtvirtinti padeda galimybė pasirengti ir apginti projektą pagal organizacijos tematiką organizacijos „aikštelėje“.

Projektinio brandumo svarba

Tai, kad organizacijos turi projektinio darbo profesionalų, suteikia joms galimybę įgyvendinti mono- ir multiprojektus, projektų portfelius, t. y. kopti projektinio brandumo laiptais. Apdovanojimu taps sėkmė pagal visus minėtus keturis A, B, C, D parametrus.