Šalin stereotipus!

Būk informuotas 3

Šalin stereotipus!

Vis dar gajus stereotipas, kad įgyti antrą specialybę ryžtasi tik „numušti lakūnai“ – kadaise sėkmingi specialistai, kurie dėl tam tikrų priežasčių liko be darbo ir ilgai negali rasti naujo. Dabar tai normalus kelias bet kuriam žmogui.

Pirmas aukštasis išsilavinimas neteko tikslo: dažnai jis įgyjamas ne itin sąmoningai, jis ne visada nulemia tolesnį gyvenimo kelią, bet padeda suvokti, kaip reikia mokytis, moko mąstyti ir padeda įgyti kai kurių kitų naudingų įgūdžių.

Darbo rinkoje įvyko kardinalių pokyčių. Jeigu neatnaujinsite savo žinių, gerokai didėja tikimybė laikui bėgant tapti nereikalingam. Kokios esminės tendencijos pastebimos darbo rinkoje?

Auga laisvai samdomų darbuotojų (freelancer) karta.

Visose pasaulio šalyse didėja procentas laisvai samdomų darbuotojų. Nepaisant užimtumo tipo, visiems darbuotojams dabar būtina:

🔹 nuolat sekti, kokie įgūdžiai reikalingi, ir jų įgyti;

🔹 mokytis faktiškai pačiam būt verslininku, kitaip tariant „pardavinėti“ darbo rinkoje savo kompetenciją;

🔹 mokyti planuoti savo finansus.

Mokymasis – ne diplomo ant sienos klausimas, o galimybė įgyti naujų įgūdžių ir gebėjimų, plėsti bendravimo ratą. Būtent šį turtą nuolat turėsite su savimi.

Ugdymosi krypties pasirinkimo klausimas – tai ne problema. Išmanantieji verslo specializacijas – finansininko, buhalterio, rinkodaros specialisto, projekto darbuotojo – yra materialiai aprūpinti, iš širdies patenkinti gyvenimu ir užtikrinti dėl rytojaus.

Kompleksinės programos „MBA Start Up“ studijos padės įsisavinti sisteminį mąstymą ir patekti į gerai apmokamų svarbiausių specialistų ratą.

Taigi, TMI siūlo didelį reikalingų specialybių pasirinkimą.
Jūsų ėjimas, sere!

Renkamos mokymo grupės.

 

Kiti mūsų straipsniai