Studijos kaip projektas

Būk informuotas 35

.
Apgalvotas planas padeda mokytis ir tobulėti. Įsivaizduokite savo išsilavinimą kaip didelį projektą, suskirstytą į nedidelius etapus. Tokiam projektui specialistai sugalvojo metaforą „alpinisto iliuzijos“. Įsivaizduokite aukštą viršūnę ir alpinistą, kuris svajoja į ją užkopti. Jis įsitikinęs, kad tai – aukščiausia viršūnė.
.
Likus keliems metrams iki viršūnės alpinistas jaučia, kad viską sužinojo ir nėra prasmės toliau kopti, todėl jis suka atgal. Jis nesužinos, kad ši viršūnė nėra visai aukšta. Tai papėdė daug aukštesnio kalno, o už jos – kiti kalnai.
Mokymosi planas padeda matyti kelias aukštas viršūnes ir paversti savo studijas projektu. Tegu viršūnėmis bus esminiai mokymosi etapai. Kiekvienam sugalvokite tikslą ir nusibrėžkite terminus. Suplanuokite kopimą į kiekvieną viršūnę kaip projektą: parinkite šaltinius ir suraskite žmones, kurie padės išugdyti reikiamus įgūdžius.
.
Vokietijos akademijos AFW kvalifikacinio rengimo programa, prieinama Lietuvoje lietuvių kalba, suteikia galimybę įsisavinti savęs, žmonių ir projektų valdymo priemones. Ji padeda išugdyti projektinį mąstymą ir išspręsti verslo ir kasdienio gyvenimo problemas. Kvalifikacija „projektinių darbų specialistas“ patvirtinama Vokietijos dokumentais ir naudinga ir „patyrusiesiems“, ir žengiantiesiems į gyvenimą.
.
Taigi, veikime pagal ritmą:
.
1️⃣ Išsinagrinėju projektinės veiklos priemones. (Tai įdomu ir įtraukia!)
.
2️⃣ Įsivaizduoju rutiną kaip projektus. (Aiškumas galvoje – aiškumas reikaluose)
.
3️⃣ Mokausi viską daryti nuosekliai. (Gyvenimas – tai maratonas, o ne sprintas)
.
4️⃣ Įsivaizduoju savo studijas kaip projektą. (Įveikiamos visos viršūnės)
.
5️⃣ Kuriu savo projektą. (Svajonės išsipildo, jeigu veiksime)
.
KAS GALI BŪTI SVARBIAU UŽ REZULTATYVUMO ĮGŪDŽIŲ ĮGIJIMĄ?
Renkamos mokymo grupės. Veikite!
.
.
.
.

Kiti mūsų straipsniai