Suaugusieji mokosi ne taip kaip vaikai.

Jie mokosi panaudodami monoprocesą, kai klasėje yra dominuojantis autoritetas – mokytojas – ir jo klausanti auditorija, o žinių srautas juda tik viena kryptimi – nuo mokytojo iki mokinio. Na ir vaikai dabar jau mokosi kitaip suvokti pasaulį – panaudodami meną ir smalsumą.
.
Suaugusieji geriau mokosi panaudodami vadinamuosius projektinius-probleminius metodus. Mokymosi proceso metu problemos nagrinėjamos ir aptariamos remiantis naujomis žiniomis ir sukaupta patirtimi, kurios jokiu būdu negalima atmesti. Ji – geras ugdymo pagrindas.
.
Ar yra Lietuvoje švietimo įstaigų, atitinkančių „mokymosi kartu atliekant praktiką“ techniką, atitinkančių sąvoką „ugdymo mokykla“, o ne „atminties mokykla“, įstaigų, kuriose dėstytojo vaidmuo yra patobulintas – jis yra konsultuojantis dėstytojas? Konsultuojantis dėstytojas ne vien pateikia žinias, jis konsultuoja, tiria, yra mentorius, projektų vadovas.
.
Taip, tokių įstaigų Lietuvoje yra.
.
26 metus Tarptautinis menedžmento institutas yra Didžiosios Britanijos atvirojo universiteto (The Open University, OU) pasaulinio švietimo tinklo dalyvis.
.
OU – pripažintas suaugusiųjų švietimo pradininkas ir lyderis. Perimdami geriausias švietimo technologijas mes panaudojome jas sudarydami visas esamas mokymo programas:
.
🔹 Profesionalus buhalteris
 
🔹 Projektinių darbų specialistas
 
🔹 Finansininkas
 
🔹 Rinkodaros specialistas
 
🔹 Organizacijos ir personalo valdymas
.
Mokymo metodo efektyvumą užtikrina daugybe dėkingų studentų. Įsitraukite ir jūs ir neabejingųjų ir veikliųjų gretas.
.
Renkamos naujos mokymo grupės studijuoti reikiamas specialybes.
.
Mokymasis – geriausia investicija į jūsų ateitį.