Sužinok – tu meistras ar svajotojas?

Būk informuotas 18
.
🔹 Sužinok – tu meistras ar svajotojas? 🔹
.
Buvęs Masačusetso technologijos instituto docentas Kelas Niuportas, patekęs į sudėtingas gyvenimo sąlygas, susimąstė: kaip žmonės randa mylimą darbą ir kodėl vieniems tai pavyksta, o kitiems ne. Savo knygoje „Gana svajoti, užsiimkite veikla!“ autorius išskyrė du požiūrius į darbą: meistro ir svajotojo. Meistras galvoja apie tai, ką gali duoti žmonėms, svajotojas – ką darbas gali suteikti jam.
.
🔸 Svajotojo požiūris
.
Jis siekia pažinti save ir rasti darbą, kuris atitinka jo individualybę. Problema ta, kad tiksliai atsakyti į klausimą „kas aš esu?“ ir „ką aš iš tiesų mėgstu?“ negalima. Jūs nuolat rasite naujų atsakymų ir jausite, kad jums kažko trūksta gyvenime.
.
Svajotojo požiūryje neatsižvelgiama į tai, kad sėkmė pasiekiama rimtai dirbant. Svajotojai įsitikinę: tapę laisvai samdomais specialistais jie automatiškai gaus galimybes kurti, nepriklausomybę ir galimybę veikti kitų žmonių gyvenimus. Tačiau, norint rasti klientus ir tokį darbą, reikia ne tik drąsos, bet ir profesionalių įgūdžių, kurie iš tiesų vertinami rinkoje.
.
🔸 Meistro požiūris
.
Toks specialistas mąsto, ką jis gali duoti pasauliui ir kaupia „karjeros kapitalą“ – retus ir vertingus profesinius įgūdžius.
.
Būtent toks požiūris suteikia galimybę žmonėms įgyti reikšmingą materialinį ir socialinį statusą. Kad „meistro stilius“ būtų pripažintas, prireikia 5–10 metų. Jūs įgyjate patirties, o jis suteikia pasitikėjimo savimi. Meistro požiūris – maksimaliai atiduoti save darbui, kad taptų „darbuotoju, kurio negalima nepastebėti“.
.
„Svajonių darbas“ – tai paklydimas, svarbiausia – profesionalus meistriškumas ir gebėjimas laiku investuoti į augimą ir tobulėjimą. Kad ir kuo užsiimtumėte gyvenime, verslo raštingumas – būtina sėkmės sąlyga.
.
Jūs turite sau leisti kelti kvalifikaciją (persikvalifikuoti) studijuodami Tarptautinio menedžmento instituto pateiktas programas ir įgyvendinti teiginį: „Tapk tuo, kuo gali tapti! Per 26 darbo metus tuo įsitikino daugelis“. Veikite. Laikas nelaukia.
.
Renkamos mokymo grupės studijuoti Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje. Tačiau iš esmės, kad ir kur gyventumėte, ar Lietuvoje, ar užsienyje, – studijų technologija suteikia galimybę studijuoti.
.
Studijų kokybę patvirtina sėkminga klausytojų atestacija. Juk ne šiaip sau mums skirtas garbės vardas „Gold Center“.
.
Tiesa, studijos vyksta lietuvių kalba.
.

Kiti mūsų straipsniai