Svajonių darbas

Būk informuotas 21
.

🔶 Svajonių darbas 🔶
.
2005 metais Stanfordo universiteto stadione „Apple“ generalinis direktorius Stevenas Jobsas patarė abiturientams: „Jūs turite rasti savo svajonių darbą. Yra tik vienas būdas tapti nepakeičiamu darbuotoju – mylėti savo darbą. Jeigu jūs dar neradote savo mylimo darbo, ieškokite, nenuleiskite rankų“. Ir nors S. Jobsas suformulavo svajonių teoriją, jaunystėje ja nesivadovavo.
.
Vadovaujantis savo apsisprendimo teorija, darbas sudomina, jeigu atitinka tris psichologinius poreikius:

  1. Nepriklausomybė ir veiksmų laisvė. Kai yra galimybė spręsti, ką ir kaip daryti, ir tuomet justi savo darbo reikšmingumą.
  2. Pasitikėjimas savo profesinėmis galimybėmis. Suvokimas, kad jūs puikiai išmanote savo darbą ir įveiksite sunkumus.
  3. Ryšys su kolektyvu. Suvokimas, kad jūsų darbą vertina bendradarbiai, kolegos, tie, kurie juo naudojasi.

Žinoma, kad prityrę darbuotojai yra labiau patenkinti savo darbu, nes dėl sukauptos patirties ir stažo jie turi daugiau veiksmų laisvės ir labiau pasitiki savimi.
Pasitikėjimo savo jėgomis ir nepriklausomybės gali pasiekti įvairių profesijų atstovai su sąlyga, jeigu jie pasirengę dirbti, kad įgytų reikiamų žinių ir įgūdžių.
.
.
Pirmaujančios suaugusiųjų, dirbančių žmonių švietimo įstaigos siūlo veiksmingus mokymosi būdus:
.
🔹 mokymasis kartu atliekant praktiką, orientuotas į praktiką (veiksmą);
.
🔹 naudojant probleminį-projektinį ir kompetencijų metodus.
.
Tai suteikia galimybę gerokai sumažinti brendimo laiką, mokytis patogiu režimu, turint naudos ir nepaliekant darbo vietos.
.
Parengti įvairių profesijų specialistų – finansininkų, buhalterių, rinkodaros, projektinio darbo specialistų, vadybininkų – ir patobulinti jų kvalifikaciją, siūlant aktualų studijų turinį ir švietimo technologiją, įmanoma ir Lietuvoje – Tarptautiniame menedžmento institute (TMI).
.
TMI yra tarptautinio švietimo tinklo OU, IAB, IFA (Didžioji Britanija), AFW (Vokietija) dalyvis. Tapkite jo dalyviu ir jūs. Veikite. Renkamos studentų grupės.
.
.
Kiti mūsų straipsniai