Svarbus tik rezultatas

BÅ«k informuotas 23
.
🔶 Svarbus tik rezultatas 🔶
 
Pasitikėjimo savo jėgomis ir galimybę savarankiškai spręsti, ką ir kaip daryti, gali įgyti įvairiausių profesijų atstovai su sąlyga, kad yra pasirengę dirbti norėdami įgyti būtinus įgūdžius. Daugelis yra įsitikinę, kad svarbiau gerai dirbti, nei ieškoti gero darbo. Ir tas tiesa. Įgijus galimybę savarankiškai spręsti, ką ir kaip daryti, žmonės jaučiasi laimingesni, domisi savo darbu ir būna labiau patenkinti jorezultatais. Veiksmų laisvės ir nepriklausomybės svarba patvirtinta požiūriu į darbą – Rowe – Results – Only Work Environment („svarbus tik rezultatas“). Bendrovėse, kurios remiasi tik ROWE, nėra grafiko. Darbuotojai patys sprendžia, kada eiti atostogauti ir imti poilsio dienų, kiek kartų tikrinti elektroninį paštą ir lankytis biure. Svarbiausia, kad darbas būtų atliktas laiku ir kokybiškai. Bendrovėse, kurios taikė ROWE, atleidimų iš darbo sumažėjo 90 proc.
.
Taigi, norėdami gerai dirbti ir būti laimingi:
.
🔹 1. tobulinkite profesinį meistriÅ¡kumą, o ne laukite, kol sutaps jÅ«sų aistra su profesija;
.
🔹 2. iÅ¡sirinkite žmonėms naudingą profesiją, kurią įgydami galėsite gauti nepriklausomybę ir tobulinti įgÅ«džius;
.
🔹 3. tapkite pastebimu darbuotoju. Nuspręskite, kokius įgÅ«džius jums reikia patobulinti, kad padidintumėte „karjeros kapitalą“;
.
🔹 4. darbą atlikite maksimaliai gerai, o laisvu laiku treniruokitės;
.
5. suformuluokite tikslą ir vykdykite konkrečius projektus, kurie bus pastebimi.
.
Geras ramstis įgyvendinant tai, ką sugalvojote, yra kvalifikacinio rengimo programos, kurias siūlo Tarptautinis menedžmento institutas.
.
Jūsų laukia aktualios specialybės. Renkamos mokymo grupės. Veikite.

.
.
Kiti mūsų straipsniai