Nuolaidos iki 15% iki rugpjūčio 15 d. Pasirinkite kursus
+370 618 12 536, info@tmi.lt, Laisvės pr. 60, LT-05120, Vilnius

SĖKMĖS TECHNOLOGIJA

Pažinkite save ir įgyvendinkite savo suplanuotus tikslus!

🇱🇹 Šį kursą sukurti įkvėpė tragiški įvykiai Ukrainoje. Jis pirmiausia skirtas visiems jauniems žmonėms iš Ukrainos, kuriems saviraiška dabar yra daug svarbesnė nei kada nors.

🇺🇦 До створення цього курсу нас підштовхнули трагічні події в Україні і в першу чергу він призначений для всіх молодих людей України, для яких самоактуалізація важливіша, ніж коли-небудь

🇬🇧 The creation of this course has been inspired by tragic events in Ukraine and primarily designed for all young people of Ukraine to whom self-actualisation is more important than ever these days in in the future.

.

Kursas „SĖKMĖS TECHNOLOGIJA“

Group enrollment is in progress. The number of available spots is limited. Training is conducted in Lithuanian and Russian languages. Citizens of Ukraine are eligible for a discount.

Perspektyvos yra ten, kur esate jūs
Tariame taip pasiekimams!

Garbingas tikslas atrasti savo pranašumus, juos išvystyti ir panaudoti sėkmei pasiekti!

GYVENIMO STRATEGIJA – PAŽINKITE SAVE ir įgyvendinkite savo suplanuotus tikslus
Nėra svarbesnio dalyko nei darbas su savimi
Vykdoma išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas.

Jeigu žmogus sugebėjo pažinti save, jis būtinai ras savo tikrąjį pašaukimą ir pasieks sėkmę. Šlovė, turtai, sėkmė neateina pas tą, kuris sėdėjo laukdamas rankas sudėjęs. Norint pasiekti pageidaujamą tikslą, reikia dirbti, įveikti sunkumus ir pirmiausia užsiimti tobulėjimu ir saviugda. Tai kelias tiems, kurie siekia ne tik BŪTI, bet ir REIKŠTI.

.

Kursų pradžia2024 kovas
Trukmė
 • Modulis A – 1 mėnuo (40 ak. val.)
 • Modulis B – 1 mėnuo (40 ak. val.). Pagal papildomą susitarimą.
Užsiėmimai
 • Akivaizdinė-neakivaizdinė forma
  Tiesioginiai užsiėmimai, įskaitant transliacijas per „Zoom“ platformą:
  – šeštadieniais nuo 10 iki 14 val.;
  – viešbučio „Panorama“ konferencijų centre (Sodų g. 14, Vilniuje);
 • Savarankiškas darbas su interaktyviomis mokymo priemonėmis.
Mokymų kalbaLietuvių, rusų.

.

Mūsų garantijos

Esate naujas klausytojas? Ateikite į pirmąjį užsiėmimą ir įsitikinkite, ar kursai atitinka jūsų lūkesčius. Kitu atveju įsipareigojame per tris darbo dienas grąžinti sumokėtus pinigus.

Registruokitės Sužinokite kainą

SĖKMĖS TECHNOLOGIJA

Garbingas tikslas atrasti savo pranašumus, juos išvystyti ir panaudoti sėkmei pasiekti!

Turite klausimų?

 • Tiems, kurie nori pasiekti daugiau, nei turi, nepaisydami amžiaus arba profesijos.
 • Jauniems žmonėms, dar neišėjusiems į darbo rinką ir žengiantiems joje pirmus žingsnius.
 • Tiems, kurie dėl gyvenimo aplinkybių suvokia būtinybę įsigyti naują profesiją, nes įgytoji suteikia per mažai galimybių pasiekti sėkmę.

Nereikšmingas asmenims, kurių veiklus kryptingumas yra žemas.

Praktinis kryptingumas suderintas su giliomis ir originaliomis teorinėmis idėjomis. Apdovanoja žingeidų žmogų gana konstruktyviais sprendimų priėmimo modeliais renkantis profesiją, karjerą ir gyvenimo trajektoriją. Kursas atspindi šiuolaikines žinias apie žmogaus vystymosi dėsningumus ir atskleidžia jo mokymosi galimybes.

Saviaktualizacijos sąveika, kuri trumpai gali būti apibūdinta kaip visiškas asmenybės gebėjimų, talento, potencialo panaudojimas ir įgyvendinimas. Nėra nieko svarbesnio, nei darbas su savimi. Tik dėl jo tampame geresni, tyresni ir profesionalesni. Tik jis suteikia galimybę pažvelgti į save iš naujo, pamatyti pasaulį kituose išmatavimuose, suprasti juos ir padaryti mūsų gyvenimą geresnį ir produktyvesnį.

 • Įsisavinti sisteminio asmenybės vystymosi metodo koncepciją.
 • Išugdyti gebėjimą nustatyti gyvenimo tikslus ir planuoti karjeros vystymąsi.
 • Įsisavinti esminius profesinius reikalavimus skirtingose žmogaus veiklos srityse.
 • Išugdyti gebėjimą atskirti save ir kolegas kaip rezultatyvius žmones nuo nerezultatyvių.
 • Išmokti sprendimų priėmimo, aktyvaus klausymosi technikos, grupinio darbo metodus.
 • Įsivertinti stiprias ir silpnas asmenybės puses, profesionalius polinkius. Parengti artimiausią veiklos programą.

Modulis A „Sėkmės technologija ir įvairūs jos pasiekimo būdai“.

 • Kintantis pasaulis: pokyčių tendencijos visuomenės ir žmonių gyvenime. Reikalavimai asmenybei kintančiomis sąlygomis. Kompetentiškumo koncepcija: funkcinė analizė, į asmenybę orientuotas Bojaciso metodas. Pasaulio pažinimo būdai.
 • Gyvenimo pamatas: profesija ir kompetencija: darbo rinkos tendencijos. Asmeninė rinkodara. Profesiniai polinkiai. Akademiko E. A. Klimovo testas. Gebėjimai, įgūdžiai ir veiklos rūšys. Asmenybės pažinimo ir testavimo sistemos: dėmesio apimtis, intelekto lygis, psichologinis portretas... Sprendimas dėl ugdymo kelio pasirinkimo. Tikslų nustatymo technikos.
 • Motyvacijos poveikio suvokimas: keturi pagrindiniai motyvacijos faktoriai (Daniel Lapin). Motyvacija ir praradimo baimės faktoriai. Demotyvacijos atsikratymas. Strateginis planavimas: ketinimai, kryptys, tikslai. Valdyti save, laiką. Kliūtys kelyje ir jų įveikimas.
 • Realybės įsisavinimo lygiai: I. J. Lernero klasifikacija. Norai ir pareiga. Psichologinis tobulėjimas: problemos ir jų sprendimo keliai.

Modulis B „Pažink save. Aš psichologinių charakteristikų veidrodyje“

Nepakartojamas individualumas kuriamas ne „ant balto popieriaus lapo“: suprask, priimk, pamilk, o paskui pertvarkyk objektyvią tavo gamtinės ir socialinės aplinkos duotybę.

 • Mano buitinis ir mokslinis „Aš“: kas „Aš“, kokiame laike „Aš“ gyvenu; kas mano likimo šeimininkas; psichologinių charakteristikų sudarymo lygiai; kas yra gerai, o kas – blogai.
 • Konstitucinis lygis. Aš ir mano kūnas: ką man padovanojo gamta; nervų sistemos savybės; psichologinio portreto temperamentas; kas labiau matoma mano sąmonėje; mano naudingas nerimas.
 • „Aš“ ir mano vaidmenys; psichologinis portretas asmenybių santykiuose; asmenybės profilis; pagrindinis stilius; socialinės orientacijos pobūdis.
 • Konflikto traukiamoji jėga: konflikto objektas ir subjektas; elgesio būdai konflikto metu; asmeniniai elgesio polinkiai konflikto metu; konfliktinio elgesio efektyvumo ribos; polinkis konfliktuoti kaip charakterio bruožas.
 • Ugdymo ir veiklos variantų paieška;
 • silpnųjų ir stipriųjų asmenybės vystymosi pusių paieška;
 • „artimiausio vystymosi“ zonos nustatymas;
 • sprendimų, lemiančių pusiausvyrą sudėtinguose procesuose, paieška;
 • vienišų, užbaigtų veiklos procesų, neturinčių vienpusių ir siaurų sprendimų, organizavimas;
 • fatalių procesų apsaugojimas nuo paprastos sprendimų logikos;
 • konkrečioms situacijoms tinkamų sprendimų priėmimas;
 • nuspėjimas objektyvių pasekmių dėl sprendimų ir įvykių, pagrįstų ne statistika ir esktrapoliacija, o pokyčių tendencijų (paslėptų faktorių) esmės suvokimu.
Kurso dėstytojas

Jurij Sokol

Mokslų daktaras, MBA/OU menedžmento, pedagogikos, asmens augimo konsultantas, straipsnių ir mokomųjų vadovėliu autorius.

Kaip vyksta studijos?

Dieninė-neakivaizdinė studijų forma (blended learning)

Įvadinis seminaras

Klausytojai susipažįsta su dėstytoju konsultantu, studijų grupe, gauna mokomosios medžiagos komplektą, užsiėmimų planą-grafiką ir t.t.

Konsultacijos

Studentai gali bet kuriuo metu konsultuotis su dėstytoju telefonu arba elektroniniu paštu.

Mokomoji medžiaga

Programų pagrindą sudaro specialiai parengti vadovėliai, pratybų sąsiuviniai, užduočių atsakymai. Mokomoji medžiaga perduodama naudotis nuolat.

Praktiniai seminarai

Vyksta kiekvieną šeštadienį ir trunka penkias valandas. Seminaras – tai bendravimas pogrupiuose, bendras užduočių sprendimas, keitimasis patirtimi.

Rašomųjų darbų užduotys

Studijų metu studentai atlieka rašomuosius darbus. Visi darbai patikrinami ir grąžinami studentams su dėstytojų pastabomis ir komentarais.

Dėstytojai konsultantai

Tai profesionalai, turintys aukštąjį išsilavinimą, žinių ir patirties. Jie yra jūsų pagrindiniai pagalbininkai per visą studijų laiką. Dėstytojai ves seminarus, atsakys į jūsų klausimus per interneto konferencijas, vertins ir komentuos rašomuosius darbus, konsultuos.

Registruokitės Užduokite klausimą

Jei turite klausimų, skambinkite tel +370 618 12537

Investicija

„Niekas negrįžta taip su kaupu kaip investicija į save! (Aleksas Buturlis)“

Kainos 2024 m. pavasario semestrui (EUR)

Įprasta kaina

Speciali kaina iki
-10%

Mokant visą sumą iš karto**
-5%

Modulis A
480€

Modulis A
432€

Modulis A
456€

Modulis В
480€

Modulis В
432€

Modulis В
456€

.

* PVM netaikomas
** Nuolaidos sumuojamos
*** Galimybė mokėti dalimis pagal susitarimą. Teirautis info@tmi.lt

.

Į kainą įskaičiuota:

 • mokomosios medžiagos komplektas;
 • seminarų dalijamoji medžiaga;
 • praktiniai seminarai su kavos ar arbatos pertraukomis;
 • asmeninės konsultacijos su dėstytojais praktikais telefonu, el. paštu;
 • studentoo savarankiškų darbų tikrinimas, vertinimas ir rekomendacijų pateikimas;

 

Svarbu! Registruokitės be jokios rizikos! Jeigu artėjant mokymams sužinosite, kad negalėsite dalyvauti, grąžinsime jūsų sumokėtus pinigus.

Praktinė pastabaPažinę save ir atpažinę savo stipriąsias puses, jūs darysite tai, kam yra Dievo valia. Jeigu jūs atpažinsite savo gebėjimus, išugdysite savo talentą ir naudosite dovanas kurdami ateitį, jūs tapsite sėkmingu žmogumi.

Galima tuo tikėti, galima netikėti. Renkatės jūs. Svarbiausias uždavinys tiems, kas tiki, – rasti savo stipriąsias puses ir jas išnaudoti.
Kursas apie tai, kaip tai padaryti! .

Profesionalo požiūrisŽmogus nėra aplinkybių produktas, atvirkščiai, jis pats jas nulemia (formuoja). Daugelis žmonių mano, kad jie neturi galimybių pakeisti likimo. Jie mano, kad aplinkybės nulemia jų gyvenimo kokybę ir daro juos tokius, kokie jie yra.

Vertas dėmesio atsakymasTodėl žmonės nebando nieko keisti, nekelia ambicingų tikslų, nesiekia realizuoti gebėjimų. Iš tiesų. Jeigu žmogus atras savo stipriąsias puses ir panaudos jas siekdamas aukštų rezultatų, jis pasieks sėkmę ir jo svajonės išsipildys..

Vertas dėmesio atsakymasJūs rasite atsakymus į daugelį klausimų, susijusių su savęs pažinimu ir tobulėjimus.

 • Kokių polinkių turite?
 • Kokia profesionali kryptis jums tinka?
 • Kaip pasirengti ir teisingai pasirinkti profesiją?
 • Kaip išugdyti gyvenimui reikiamus įgūdžius ir gebėjimus
 • Kaip pasiekti prestižinę padėtį visuomenėje ir aukštą pajamų lygį.

Žmogus – minties produktas, apie ką jis galvoja, tuo jis ir tampa.  M. Gandis

 

.