Veikite. Rezultatas bus!

🔹 JÅ«s žinote, kuo norai skiriasi nuo ketinimų? Yra viena labai įdomi pasakėčia Å¡ia tema.
.
Išminčius ir trys jaunuoliai
.
Vienoje vietovėje gyveno išminčius. Kiekvieną vakarą pas jį ateidavo daug žmonių, ir jis jiems aiškino gyvenimo dėsnius. Kartą jis pastebėjo tris jaunuolius, kurie pas jį ateidavo kasdien ir trukdė jam kalbėti. Jie nutraukdavo jo pasakojimus kvailais juokeliais ir ironiškomis frazėmis. Galiausiai jis nutarė atsikratyti šių jaunuolių.
.
Kartą po vienos kalbos jis pasikvietė vaikinus ir tarė:
.
– Dėkoju jums už dėmesį ir klausimus. Atsidėkodamas aš galiu įvykdyti bet kokius jūsų pageidavimus. Pasakykite, ko kiekvienas iš jūsų norėtumėte?
.
– Aš norėčiau turėti gerą gerai apmokamą darbą, – pasakė pirmasis.
.
– Aš norėčiau mesti rūkyti, – tarė antrasis.
.
– O aš visą gyvenimą svajojau groti gitara, – atsakė trečiasis.
.
– Gerai, ateikite rytoj. Aš pasakysiu, kur tau reikės kreiptis, kad gautum gerą darbą, – pasakė išminčius pirmajam jaunuoliui. – Tau aš parekomenduosiu gydytoją, kuris gydo priklausomybes nuo rūkymo. O tau aš duosiu adresą geros muzikos mokyklos, kurioje tu galėsi išmokti groti gitara, – kreipėsi jis į kitus du.
.
Kaip jums atrodo, atėjo jaunuoliai kitą dieną?
.
Ne. Daugiau išminčius jų nematė.
.
🔹 Ketinimai nuo norų skiriasi veiksmu. Noras be veiksmo – tai paprasta fantazija. Bet kuriam rezultatui reikalingi žingsniai.
.
🔹 Ženkite ir jÅ«s žingsnius saviugdos, tobulėjimo link. Tai atlikti padės Tarptautinio menedžmento instituto siÅ«lomos mokymo programos. Jų tikslas – ugdyti darbo įgÅ«džius naujomis – neapibrėžtumo, nenuspėjamomis, sudėtingomis, procesų neeiliÅ¡kumo – veiklos sąlygomis. Verslas keičiasi. O jÅ«s?