Viskas priklauso nuo jūsų

🔹 Galima kaltinti prigimtį, tėvus, aplinkybes. Tačiau tai, kuo tapote, priklauso nuo jūsų.
.
🔹 Štai pavyzdys, kaip skirtingai galima gyventi susiklosčius tokioms pačioms aplinkybėms.
.
🔹 Iki 90-ųjų ėjo aukštas pareigas. Užstalės, linksmybės. Kaukaziečiai – geriausi draugai. Atėjo kiti laikai. Darbo nėra, ką daryti, nežino. Geriausi draugai – buteliukas ir… Visi laukia liūdnos pabaigos.
.
🔹 Kitas pažįstamas. Aukštasis išsilavinimas. Persitvarkymas. Darbo nėra. Bet jis rado pažįstamą kaukazietį. Pradėjo tarpininkauti valstiečiams parduodant užaugintas bulves. Stabilizavosi. Nuėjo pasimokyti rinkodaros. Nauja veikla, naujos galimybės.
.
🔹 Taigi, visa esmė – žmogus.
.
🔹 Tenka pripažinti, kad būtina ugdyti savo potencialą. Kaip sako išmintingi kinai: „Šulinį reikia kasti ne tuomet, kai užsimanysi gerti“. Tas pats ir su mokymu. Reikia pasinaudoti kvalifikuoto rengimo programa, kurią siūlo Tarptautinis menedžmento institutas. Pasirinkimas – didelis: profesionalus buhalteris, rinkodaros specialistas, projektinio darbo specialistas, vadybininkas. Studijų pagrindas – aktualus turinys ir šiuolaikinė švietimo technologija, pasiūlyti geriausių Didžiosios Britanijos atvirojo universiteto (The Open University, OU) ir Finansų analitikų instituto (Institute of Financial Accountants, IFA), o taip pat Vokietijos ekonomikos ir vadybos akademijos (AFW) mokslininkų.
.
🔹 Studijos atveria kelią į paklausumą darbo rinkoje ir į materialius bei socialinius turtus. Jūs turite būti pasirengęs pasinaudoti palankia galimybe, kuri paprastai atsiranda. Svarbiausia – nepramiegoti. Priešingu atveju triumfuosite ne jūs. Konkurencijos kovoje laimi tie, kurie greičiau mokosi. Veikite!