Žvalios jums dienos!

Yra noras – užimti visuomenėje prestižinę padėtį ir gauti geras pajamas. Turimas omeny prestižas plačios visuomenės nuomonės požiūriu. O kalbant apie aukštą pajamų lygį turimos omeny pajamos, kurias gauna 10–15 % labiausiai pasiturinčių žmonių.
.
Štai 3 svarbiausios rekomendacijos.
1️⃣ Būti kompetentingam.
2️⃣ Įvaldyti sprendimų priėmimo techniką.
2️⃣ Išvystyti socialinius ryšius.
.
P. Kanteris
.
.
Šių rekomendacijų bendras šaltinis – mokymasis. Gera naujiena yra ta, kad pagal Didžiosios Britanijos atvirojo universiteto programas (atstovybė – Tarptautinis menedžmento institutas) galima mokytis neišvykstant iš savo šalies, nepaliekant darbo vietos ir namų.
.
Šių specialybių – finansininkas, rinkodaros specialistas, vadybos, projektinis darbas – kvalifikacijos tobulinimas (rengimas) atveria tobulėjimo perspektyvas bet kurioje ūkininkavimo srityje.
.
Futurologai tvirtina – darbui alternatyvų nėra. Tapti rezultatyvus, efektyvus gali kiekvienas, nes programos pagrindą sudaro geriausi dalykinės ir pedagoginės sričių pasiekimai. Per 27 darbo mokymo rinkoje metus programų efektyvumu įsitikino daugelis.
Mes siūlome vertybę, kuri yra gerokai vertingesnė už kainą, kad padėtume jums likti sėkmingais ir įsitikinusiais dėl savo ateities.
.
Semestras jau prasideda. Su programomis susipažinti galite čia.
.
TMI komanda
Sveiki atvykę į bendraminčių ir neabejingųjų būrį.
.
.