Geras specialistas yra investicija į savo ateitį

Šiandienos pasaulis nuolat kinta dėl technologijų ir neustančių iššūkių. Profesionalios žinios ir įgūdžiai tampa vertingesni, o jų senėjimo tempas sparčiai didėja. Dabar labiau nei bet kada yra svarbu būti pasiruošusiam keistis ir tobulėti. Kvalifikacijos kėlimas ar persikvalifikavimas tampa ne tik būtinybe judėti į priekį, bet ir išlikti konkurencingam darbo rinkoje.
 
Pastaraisiais metais stebimas judėjimas nuo mažai kvalifikuotų ir mažai apmokamų darbų link gerai apmokamų profesijų. Tai apima:
 
Projektinių darbų specialistus, kurie sugeba sukurti ir įgyvendinti verslui vertingus projektus.
Profesionalius buhalterius, kurie ne tik tvarko apskaitą pagal tarptautinius standartus, bet ir prisideda prie finansinio valdymo bei investicijų pritraukimo.
Finansininkus, kurie yra verslo kraujagyslės ir lemia jo gyvybingumą.
Rinkodaros specialistus, turinčius analitinį mąstymą ir gebėjimą valdyti rinkos metodus.
Vadybininkus, būtinus kiekvienam valdymo lygiui, kurie priskiriami prie didžiausio atlyginimo gavėjų.
 
Visas šias profesijas galite studijuoti pasirinkę TMI programas. TMI yra puikių Europos švietimo įstaigų partnerė, tokia kaip Finansų analitikų institutas (IFA, UK), Didžiosios Britanijos atvirojo universiteto (OU), Tarptautinė buhalterių asociacija (IAB, UK), Vadybos ir ekonomikos akademija (AFW, DE), ir Tarptautinis vadybos institutas (МIМ LINK).
 
TMI studijos grindžiamos geriausiomis išsivysčiusių šalių patirtimis tiek turinio, tiek pedagogikos srityje. Tai suteikia unikalų mokymosi tipo patyrimą.
 
Naujos mokymo grupės jau formuojamos. Žvelkite į šį procesą su platesniu požiūriu, saugokite save ir mėgaukitės studijomis.
 
Reikalingos specialybės laukia jūsų. Imkitės veiksmų!