Pasitelkti krizę į pagalbą

🔹 Tvirtas domėjimasis verslo mokyklomis ekonominės krizės metu savo ruožtu turi ir draudiminį atspalvį. Su verslo mokyklos diplomu lengviau rasti darbą esant bet kokiai konjunktūrai: įsidarbinti lengviau išsaugojus neformalius absolventų ryšius.
.
🔹 Aukščiausiosios grandies vadovai lieka viena iš sunkiausiai apmokomų darbuotojų kategorijų. Priežastys susijusios ir su banaliu laiko trūkumu, ir su aukšto rango vadovų ypatybėmis suvokiant naują informaciją: jie jau kažką skaitė, girdėjo, mokėsi, kartais jų netenkina siūlomas kursas. Galiausiai mokymams skirti biudžetai dažnai tampa sunkia našta arba panaudojami neracionaliai. Vadybos teorija ir praktika nuolat vystosi ir keičiasi net gerai nustovėjusios koncepcijos.
MBA (Master Business Administration) – tai pasaulyje pripažintas laipsnis, suteikiantis galimybę gauti būtinas žinias ir profesionalius įgūdžius, reikiamus tolimesnei vadovo karjerai ir vykdant verslą, ir valstybiniame bei visuomeniniame sektoriuje.
.
🔹 Studijuojant pagal MBA programą studentai gauna ne tik praktinių įvairių verslo aspektų žinių, bet ir ugdo lyderio savybes, strateginio planavimo įgūdžius, o taip pat plečia pažinčių ratą su mokymosi kolegomis. Šios pažintys vėliau sėkmingai naudojamos vykdant verslą.
.
🔹 Tai akivaizdžiai atsispindi Didžiosios Britanijos atvirojo universiteto naujos kartos programose, kurios prieinamos ir Lietuvoje (atvirojo universiteto atstovybė – Tarptautinis menedžmento institutas). Programų kokybė – pirmaujanti pagal turinį, mokymosi metodus – patvirtinta keturių akreditacijų.
.
Mokymasis – tai visuomet ateities kūrimas! Ir tai atsakymas neabejingiems. Kelią įveiks einantieji!