Profesionalus buhalteris. Turtingumo diplomas. Daugybė „kodėl?“

Visa neseniai egzistavo tradicija: pasimokei jaunystėje – užteks iki senatvės. Išsilavinimas buvo gaunamas vieną kartą ir visam gyvenimui.

Kodėl anksčiau įgytos žinios ir įgūdžiai nėra relevantiniai visą žmogaus gyvenimą? Atsakymas akivaizdus. Žmonėms tenka patirti „per daug pokyčių per labai trumpą laikotarpį“ (A. Tofler, 1998 m.).

Šiandien žmogus nelaikomas kvalifikuotu specialistu, turėdamas 10-15 metų senumo žinių. Buhalteriai, finansininkai atsiduria pirmose persikvalifikavimo gretose, ir būtent jiems kyla uždaviniai įsisavinti, kalbant Europos kalba (TFAS), finansų apskaitos ir valdymo meną.

Be sisteminio mokymo nėra vilčių tikėtis kilti karjeros laiptais, gauti didesnį atlyginimą, išsaugoti darbo vietą. Šiuos uždavinius galima išspręsti tik nuolat tobulinantis, ugdantis. Tai reiškia – įgyti naujų įgūdžių ir naujų savybių vienintelio nuolatinio turto, kurio neįmanoma prarasti.

Galimybė įgyti tarptautinio lygio kvalifikaciją „Profesionalus buhalteris“ ir patvirtinti tai reikšmingu diplomu nepaliekant savo šalies, studijuojant lietuvių kalba, yra ir Lietuvoje.

Štai penkios pagrindinės priežastys, dėl kurių studentai pasirinko studijas Tarptautiniame menedžmento institute – akredituotame Mokymo centre:

– Finansų analitikų institutas (IFA – Didžioji Britanija);

– Tarptautinė buhalterių asociacija (IAB – Didžioji Britanija).

 

 1. Finansininkų, galinčių dirbti tarptautiniu lygmeniu, rengimas

Į programą įeina naujausi finansų apskaitos ir valdymo srities pasiekimai. Jų įsisavinimas – konkurencinis pranašumas. Mokymo procesas – studijuojant atliekama praktika. Tai garantuoja maksimalią naudą nuo studijoms sugaišto laiko, įgyjama darbo elitui būdinga kompetencija.

 1. Modulinė programos sistema

Galima pradėti studijuoti nuo bet kurio iš programos kursų. Pirmiausia pageidaujama rinktis bazinį kursą ir esant būtinybei tęsti jį, kol bus pasiektas „Buhalterio-metodininko“ lygis.

 1. Tarptautinis statusas

Studentas tampa globalaus švietimo tinklo, kuriame pagal tas pačias programas mokosi dešimtys tūkstančių specialistų iš 90 pasaulio šalių, dalyviu. Kvalifikacijos dokumentų statusas patvirtintas valstybinės akreditacijos.

 1. Studijų vieta ir laikas

Unikalus mokymo medžiagų komplektas ir asmeninis konsultuojantis dėstytojas, o taip pat kiti atvirojo išsilavinimo komponentai suteikia galimybę mokytis patogiu režimu, nepaliekant darbo vietos.

 1. Kokybės garantijos

Programų kokybės lygį kontroliuoja Išsilavinimo kokybės aprūpinimo agentūra.

 

Viščiukai skaičiuojami rudenį

Šią tiesą žino visi. Pirmasis gruodžio (birželio) antradienis – bendra pasaulinio švietimo tinklo IAB egzamino raštu diena. Dviejų lygių tikrinimo rezultatai ir įvertinimai visuomet nekantriai laukiami, o štai 2017 m. rudens semestro dalyvių atsiliepimai žinomi jau dabar:

 • „Labai patiko dėstytoja, priverčia studentus mąstyti ir patiems ieškoti teisingo sprendimų kelio.“
 • „Buvo pasirinktos nuotolinės studijos. Labiausiai patiko ši pasirinkimo galimybė. Taip pat dėstytojų kompetencija. Tikrai aukšto lygio, vadovėliai puikiai susisteminti.“
 • „Patiko auditoriniai seminarai ir bendravimas su dėstytoja.“
 • „Dėstymas, klausimų išaiškinimas.“
 • „Dėstytoja, grupė, žinios. Viskas!“
 • „Puikus dėstytojos bendravimas, uždavinių gausa.“
 • „Konkrečiai išdėstytos temos.“
 • „Viskas labai patiko.“
 • „Praktinės užduotys, gauta nauja informacija, kuri yra labai aktuali man.“
 • „Bendravimas su dėstytoja ir grupėje, daug papildomos medžiagos.“
 • „Dėstytoja, grupė, dėstymo kokybė.“
 • „Dėstytojos požiūris, darbo technika, kaip dėstoma medžiaga.“
 • „Dėsto dėstytoja, kuri žino savo darbą.“
 • „Dėstytoja, įdomus kursas.“
 • „Atmosfera.“
 • „Praktiniai užsiėmimai.“
 • „Kvalifikacinis parengimas pagal programą „Profesionalus buhalteris“ suteikė man galimybę rasti reikšmingas problemines finansų plano sritis ir sėkmingai jas spręsti. Didžiausia sėkme aš laikau tai, kad galiu efektyviau dirbti.“ (Asta Navickienė)Artėja pavasario semestras. Tiems, kas neapsisprendė dėl būtinybės kelti kvalifikaciją, reikia turėti omenyje: mūsų laikmečio iššūkiai tokie rimti ir jų tiek daug, kad vieną kartą gautas išsilavinimas šiandien jau negarantuoja garbingos vietos po saule. Mes tikimės, kad dabar jūs žinote, kur galima įgyti paklausiausią specialybę. Tarptautinio lygmens profesionalus buhalteris, pavyzdžiui.