Šalin sąstingį!

Būk informuotas 27
.
🔶 Šalin sąstingį! 🔶
.
Jeigu darbas prarado prasmę, nesuteikia pasitenkinimo, o jūs jaučiate sąstingį – užsiimkite profesiniu tobulėjimu, o galimai ir profesiniu apsisprendimu.
.
Savarankiškas įvertinimas savo galimybių, ribotumo, polinkių, interesų ir jų palyginimas su rinkos reikalavimais trunka visą gyvenimą. Poreikis apsispręsti kyla nuolat ir priklauso nuo žmonių, aplinkos, jūsų motyvacijos, brandos ir pasirengimo.
.
Profesinis apsisprendimas padeda rasti prasmę darbe ir atsakyti į klausimą: „Kas jūs kaip profesionalas ir kokios naudos suteikiate pasauliui?“. Tuomet atsakomybę už pasirinktą profesiją prisiimate tik jūs.
.
Šiame nepaprastame pasaulyje išgyvens tik tie, kurie pasakė ryžtingą „ne“ sąstingiui tobulėjant profesinėje srityje. Dabar tinkamas laikas, kai galima tobulinti kvalifikaciją. TMI siūlo įvaldyti reikalingas profesijas: dalykinio administravimo vadybininkas, rinkodaros specialistas, buhalteris, projektinių darbų specialistas. Mokymąsi reikia traktuoti kaip rinkodaros projektą. Kiekvienas iš mūsų pagrindinis savo jėgų ir laiko investuotojas. Keldami kvalifikaciją jūs atrandate savo technologiją atlikti darbą efektyviai, ieškote naujų būdų atlikti darbą geriau, keičiate susidariusią tarpusavio santykių situaciją. Galiausiai jūs gaunate kūrybinę laisvę, praplečiate įsipareigojimus, keičiate pareigas.
.
Viskas jūsų rankose. Veikite. Renkamos mokymo grupės.

.
.
Kiti mūsų straipsniai