Šalin stereotipus!

Vis dar gajus stereotipas, kad įgyti antrą specialybę ryžtasi tik „numušti lakūnai“ – kadaise sėkmingi specialistai, kurie dėl tam tikrų priežasčių liko be darbo ir ilgai negali rasti naujo. Dabar tai normalus kelias bet kuriam žmogui.
.
Pirmas aukštasis išsilavinimas neteko tikslo: dažnai jis įgyjamas ne itin sąmoningai, jis ne visada nulemia tolesnį gyvenimo kelią, bet padeda suvokti, kaip reikia mokytis, moko mąstyti ir padeda įgyti kai kurių kitų naudingų įgūdžių.
.
Darbo rinkoje įvyko kardinalių pokyčių. Jeigu neatnaujinsite savo žinių, gerokai didėja tikimybė laikui bėgant tapti nereikalingam. Kokios esminės tendencijos pastebimos darbo rinkoje?
.
Auga laisvai samdomų darbuotojų (freelancer) karta.
.
Visose pasaulio šalyse didėja procentas laisvai samdomų darbuotojų. Nepaisant užimtumo tipo, visiems darbuotojams dabar būtina:
.
🔹 nuolat sekti, kokie įgūdžiai reikalingi, ir jų įgyti;
 
🔹 mokytis faktiškai pačiam būt verslininku, kitaip tariant „pardavinėti“ darbo rinkoje savo kompetenciją;
 
🔹 mokyti planuoti savo finansus.
.
Mokymasis – ne diplomo ant sienos klausimas, o galimybė įgyti naujų įgūdžių ir gebėjimų, plėsti bendravimo ratą. Būtent šį turtą nuolat turėsite su savimi.
.
Ugdymosi krypties pasirinkimo klausimas – tai ne problema. Išmanantieji verslo specializacijas – finansininko, buhalterio, rinkodaros specialisto, projekto darbuotojo – yra materialiai aprūpinti, iš širdies patenkinti gyvenimu ir užtikrinti dėl rytojaus.
.
Kompleksinės programos „MBA Start Up“ studijos padės įsisavinti sisteminį mąstymą ir patekti į gerai apmokamų svarbiausių specialistų ratą.
.
Taigi, TMI siūlo didelį reikalingų specialybių pasirinkimą.
.
Jūsų ėjimas, sere!
.
Renkamos mokymo grupės.