Viskas jūsų rankose

Esmė – ne tik asmeninė atsakomybė už savo gyvenimą, bet ir pasirinkti gyvenimo kokybę. Jūs galite arba sunaikinti galimybes, kurios patenka į jūsų rankas, arba suteikti joms gyvybę. Viskas kaip pasakėčioje.
.
Gyveno kadaise du burtininkai – gerasis ir piktasis. Sugalvojo kartą piktasis burtininkas apšmeižti gerąjį užmynęs jam mįslę, kurios neįmanoma įminti. Pasakyta – padaryta. Sugavo jis drugelį, paslėpė delnuose, atėjo pas gerąjį burtininką ir klausia:
.
– Pasakyk, ką aš turiu rankose?
Gerasis burtininkas atsako:
– Drugelį.
– Teisingai. O kokį drugelį – gyvą ar negyvą? – klausias piktasis burtininkas, o pats galvoja: „Jeigu atsakys – „negyvą“, aš rankas išskėsiu ir drugelis nuskris, o jeigu pasakys – „gyvą“, aš spustelsiu delnus ir suspausiu jį.“
Gerasis burtininkas truputį luktelėjo ir atsakė:
– Viskas tavo rankose.
.
Sunkiausia įsisąmoninti, kad kiekvienoje situacijoje aš ir tik aš renkuosi, kokiame pasaulyje noriu gyventi, – tokiame, kur aš esu vienas ir viskas yra mano, arba kur yra daugybė žmonių ir įvairiausių galimybių. Kalbama apie prieinamą verslo išsilavinimą, darbo rinkoje paklausių profesijų – vadybininko, finansininko, rinkodaros specialisto, buhalterio, projektų vadybininko ir pan. – įgijimą. Tai kilnus tikslas ir sėkmės pagrindas. Ką pasėsi, tą ir pjausi. Gyvenimas nuolat siūlo daug galimybių, kurias jūs sugrąžinate į pasaulį. Norisi tikėti, kad tuomet jūs ne tik pagerinsite savo, bet ir šalia jūsų esančių žmonių gyvenimo kokybę.
.
.